ДУЕТ “АLDО DUO” ПРИЇДЕ ДО ЛУЦЬКА

ДУЕТ “АLDО DUO” ПРИЇДЕ ДО ЛУЦЬКА
142393 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інструментальний дует із Польщі “АLDО DUO” у складі Домініка Доміньчака (кларнет) та Олександра Стаховського (баян, акордеон) – колектив доволі молодий: рік його народження – 2014-й. Молоді й самі учасники дуету. Та за час, що минув, музиканти зажили неабиякої популярності не лише в себе вдома, а й далеко за межами Польщі. Свідчення цьому – численні нагороди, здобуті на батьківшині й у різних куточках світу (Литва, Німеччина, Швейцарія, Італія, Хорватія, Фінляндія тощо). Виконуючи твори як польських композиторів, так і авторів інших країн, Д. Доміньчак і О. Стаховський яскраво підкреслюють колорит народу, чиїм представником є композитор, що вони з успіхом продемонстрували на багатьох концертах.

16 листопада Волинська обласна філармонія запрошує любителів музики на концерт дуету “АLDО DUO”, який відбудеться на сцені Волинського академічного обласного театру ляльок. Серед організаторів – Національна всеукраїнська музична спілка та Польський інститут у Києві.

У програмі прозвучать твори Режьо Кокая, Славоміра Качоровського, Астора П’яццолли, Лєшека Колодзєйського, Володимира Рунчака, Джорджа Гершвіна.

Початок о 16.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.

 

 

Мої відео