Прем'єра "Маринованого аристократа"

Прем'єра "Маринованого аристократа"
192211 ПЕРЕГЛЯДІВ

Першого жовтня у Київському академічному молодому театрі відбудеться довгоочікувана прем’єра п’єси «Маринований аристократ», яка поставлена талановитим українським режисером Станіславом Мойсеєвим.

Це драматична історія про нелегку долю сучасного українця. Творча людину, яка мріє реалізувати себе на професійній театральній сцені. Але замість цього він, як і багато наших громадян, з-за складних побутових умов вирушає на роботу за кордон. Які складнощі доведеться пережити тонкої душі актора і як сприйме це його англійська дружина, за якою він найнятий доглядати?

Талановитий український актор, що мріє створити на сцені образ самого гетьмана Мазепи, опиняється у скрутних побутових обставинах. Непосидюча дружина “випихує” його на заробітки до Туманного Альбіону. Але ж талант, як відомо, він і в Англії талант. Отож, стара чемна британська родина на собі відчуває смак українського борщу і самогону, грається в “уявлялки” й стрибає та танцює собі досхочу. А все, завдяки своєму новому доглядачу – актору, який не зміг знайти себе на вітчизняній сцені, але так вправно почав реалізуватися на іншій ниві.

У головних ролях заслужені артисти України: Олексій Вертинський, Ірма Вітовська, Римма Зюбіна, Валерій Легін, Вікторія Авдєєнко.

Мої відео