Андрій Клепаровський - талановитий стрілець у 135 батальйоні територіальної оборони Обухівського району

Андрій Клепаровський - талановитий стрілець у 135 батальйоні територіальної оборони Обухівського району
373931 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Андрій Клепаровський

У 135 батальйоні територіальної оборони Обухівського району є дуже талановитий стрілець. Його ім’я - Андрій Клепаровський. Відрізняється від більшості бійців та волонтерів він тим, що має справжній художній талант та потяг до творчості. Навіть прихід війни не завадив художнику створювати нові шедеври. Навіть перебуваючи у лавах київського відділення тероборони, Андрій продовжує творити. 

Нова трагічна дійсність лише змінила вектор та тематику його творчості: замість пейзажів, натюрмортів та портретів на його полотнах все частіше можна побачити літаки-винищувачі та військову техніку. Однак написані вони з такою ж точністю та емоційністю, що й зображення гір чи лісів на картинах львівського митця.

Андрій Клепаровський : Біографічні риси

Андрій Клепаровський народився 1979 року. Його мала батьківщина - Жовківський район на Львівщині. Родина була небагата, робітнича. Тому після закінчення школи Андрій вступив до училища СПТУ-9 у місті Миколаїв Львівської області. Оскільки з ранніх років він любив займатися творчістю та цінував образотворче мистецтво, обрав фах реставратора. 

Андрій Клепаровський приїхав до Києва у 2004 році, тоді ж поселився у місті Обухів поблизу столиці та поринув у художню творчість. Його надихала атмосфера цього міста, адже Обухівщина - це батьківщина видатного українського письменника Андрія Малишка.  Але дійсно як професійний художник Андрій почав працювати лише п’ять років тому. Тоді ж він переїхав до села Кухарі на Київщині. Наразі цей населений пункт сильно постраждав внаслідок військових дій російської армії.

З початком війни Росії проти України Андрій Клепаровський одразу вирішив вступити до лав територіальної оборони. Звичайно, він тренував силу і витривалість роками. Однак справжньою причиною приєднатися до числа захисників стало розуміння необхідності обороняти свою державу від загарбників.

Андрій Клепаровський : Творчі та особистісні звершення та плани

Творчий почерк Андрія відрізняє чимало індивідуальних рис. Незалежно від того, чи він змальовує ліс чи гори, або тварин чи дітей, на картинах художника завжди відчутний український колорит, відчувається непідробна любов до людей, зв’язок з актуальними проблемами сучасності.

Тому не дивно, що майже всі кошти, що надходили з виставок у 2020 та 2021 роках, митець віддавав на благодійність. Він відправив усі зароблені кошти на лікування онкохворих дітей. Адже, як розповів сам художник, він ніколи не пов'язував свою творчість з бізнесом. Художня справа повинна надихати й дарувати радість людям, викликаючи позитивні емоції.

Найбільше натхнення Андрій Клепаровський отримує, змальовуючи портрети, особливо жіночі. Йому подобається, як розкриваються людські риси та емоції, коли їх передають його картини. Серед найближчих творчих планів Андрія також – написання нових картин, тематикою яких будуть діти та анімаційні персонажі. Адже саме позитивних емоцій, які вони дарують, дуже не вистачає у сьогоднішніх військових реаліях. Планує художник також приділити увагу зображенню природи та розкриттю соціально-побутової тематики. Наразі стрілець 135-го батальйону територіальної оборони має небагато часу, щоб малювати, однак він створив чимало ескізів, тематику яких поки що тримає у секреті.

Окремої уваги заслуговує серія картин, на яких зображені літаки та інша військова техніка. У соціальних мережах вони почали з’являтися переважно після збройного нападу Росії на Україну. Однак написані ці картини були ще до цих трагічних подій. Митець сам дивується, що натхнення на створення картин військової тематики прийшло до нього рівно за рік до початку повномасштабного вторгнення.

Андрій Клепаровський планує влаштувати виставку картин цієї серії, однак просить почекати до перемоги над «орками». Саме тоді він обов’язково присвятить виставку до цієї славетної події. І проведе її саме в Обухові – місті, яке принесло йому стільки натхнення та яке він зараз захищає як волонтер територіальної оборони.

Андрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій Клепаровський

 

Творчість Андрія Клепарівського

Андрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій Клепаровський  Андрій КлепаровськийАндрій Клепаровський

Андрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій КлепаровськийАндрій Клепаровський

Теги: Андрій Клепаровський
Мої відео