Російське вторгнення в Україну : Санкції технологічних компаній відкинуть росію на 30 років назад у розвитку

Російське вторгнення в Україну : Санкції технологічних компаній відкинуть росію на 30 років назад у розвитку
359337 ПЕРЕГЛЯДІВ

Санкції технологічних компаній відкинуть росію на 30 років назад у розвитку. За що ми їм і дякуємо. Цифрова блокада рф продовжується.

CD Projekt Red призупиняє співпрацю з російськими та білоруськими компаніями. Раніше польська студія зупинила продаж своїх ігор на території двох країн.

Kurokesu UAB припинила постачання до рф. Компанія Kurokesu з Литви прийняла рішення припинити постачання всієї продукції в росію та білорусь. Kurokesu розробляє камери наукового рівня та промислові камери для дронів, роботів, додатків машинного зору або звичайного споживчого використання.

Hostinger International Ltd припинила роботу з російськими користувачами. Литовська компанія Hostinger призупинила всі продовження акаунтів та покупки з підключенням до росії та білорусі, а також припинено обробку валюти та платежів у рублях. Hostinger — постачальник вебхостингу та реєстратор доменів в Інтернеті.

Konica Minolta Holdings Inc припинила операції до росії. Компанія Konica Minolta призупинила внутрішні операції між європейською штаб-квартирою та російським підрозділом. Konica Minolta — один із провідних світових виробників фотокопірів, факсових апаратів, лазерних принтерів, медичного фотообладнання, оптичних компонентів та вимірювального обладнання.

SUSE Software Solutions Germany GmbH припинила продажі до росії. Німецька компанія SUSE з розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом призупинила всі прямі продажі до росії. Компанія розробляє та продає продукти Linux бізнес-клієнтам.

Теги: Разом переможемо! Слава Україні!,Все буде Украина! , stoprussia, closethesky, war in Ukraine
Мої відео