УКРАЇНА ІНФОРМ

Російське вторгнення в Україну : Укрзалізниця призначає новий поїзд в сполученні Київ - Хелм - Київ з 1 травня.

Російське вторгнення в Україну : Укрзалізниця призначає новий поїзд в сполученні Київ - Хелм - Київ з 1 травня.
322936 ПЕРЕГЛЯДІВ

🚆Укрзалізниця призначає новий поїзд в сполученні Київ - Хелм - Київ з 1 травня.

Поїзд №23/24 відправлятиметься з Києва о 22:49 та прибуватиме до Хелма об 11:30. В зворотному напрямку поїзд відправлятиметься з 2 травня о 16:05, та прибуватиме до Києва о 7:29. 

Для зручності пасажирів по станції Хелм організоване хабове сполучення з Варшавою: пасажири, шо прибувають до Хелма, можуть швидко пересісти на поїзд до Варшави, який відправляється о 13:11 та прибуває до Варшави о 16:11. 

Аналогічний маршрут можливий і в зворотному напрямку: з Варшави поїзд польської залізниці відходить о 12:18 і прибуває до Хелма о 15:31, що дає пасажирам достатньо часу для зручної пересадки на поїзд з Хелма до Києва.

Вкотре дякуємо польським колегам за співпрацю.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео