УКРАЇНА ІНФОРМ

Розповідала у прямому ефірі про легітимність «днр» та заперечувала окупацію українських міст загарбниками – судитимуть блогерку з Краматорська

Розповідала у прямому ефірі про легітимність «днр» та заперечувала окупацію українських міст загарбниками – судитимуть блогерку з Краматорська
354323 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно громадянки України за фактом виправдовування збройної агресії рф проти України та поширення матеріалів із запереченням тимчасової окупації частини території України, вчинених повторно (ч. 2, ст. 436-2 КК України).
За даними слідства, у березні 2022 року місцева мешканка, використовуючи власний акаунт у соціальній мережі, розмістила відеозапис прямої трансляції, у якій визнавала правомірним намір від’єднання м. Краматорська від України у 2014 році. Блогерка заперечувала збройну агресію рф проти України, окупацію ворогом українських міст, а також висловлювала свою прихильність до створення та існування псевдореспубліки «днр». Вказане відео було переглянуто інтернет-користувачами понад 1500 разів.
Наразі обвинувальний акт скеровано до Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська.
Досудове розслідування здійснювалось СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео