Десять років за ґратами - засуджено мешканця Краматорська, який «зливав» Гіркіну дані про блокпости та місця дислокації ЗСУ

Десять років за ґратами - засуджено мешканця Краматорська, який «зливав» Гіркіну дані про блокпости та місця дислокації ЗСУ
378369 ПЕРЕГЛЯДІВ
За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вирок мешканцю м. Краматорська за поширення інформації про розташування Збройних Сил України в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.
Прокурором у суді доведено, що у березні 2022 року чоловік через заборонену в Україні соціальну мережу домовився із «військовим експертом» представників НЗФ РФ Гіркіним, стосовно якого матеріали виділені в окреме провадження, про передачу інформації для проведення підривної діяльності проти України.
Упродовж місяця засуджений надіслав на його електронну адресу 14 листів з координатами розташування блокпостів та місць дислокації військовослужбовців ЗСУ на території міст Краматорська та Слов’янська.
У квітні 2022 року інформатора затримали правоохоронці. У суді він свою провину не визнав.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Мої відео