Впроваджує російську ідеологію серед неповнолітніх – заочно підозрюється так званий заступник міністра молодіжної політики «днр»

Впроваджує російську ідеологію серед неповнолітніх – заочно підозрюється так званий заступник міністра молодіжної політики «днр»
441264 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури уродженцю м. Макіївки заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
За даними слідства, у березні 2023 року колишній заступник голови громадської організації «молода республіка» погодився на пропозицію так званого гауляйтера фейкової «днр» та обійняв посаду «заступника міністра молодіжної політики».
 
 
Поплічник держави-агресора проводить підривну діяльність проти України, реалізовуючи політику окупаційної адміністрації квазіреспубліки. Його основна мета - формування молодіжного кадрового резерву для псевдоорганів державної влади «днр».
 
Крім того, на вказаній посаді підозрюваний розподіляє бюджет на користь представників незаконних збройних формувань, задля впровадження російської ідеології серед молоді, яка залишилась на тимчасово окупованій території Донецької області.
 
Вирішується питання щодо оголошення чоловіка у розшук. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне ув’язнення, з конфіскацією майна.
 
Досудове розслідування – ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мої відео