Супровід господарської діяльності

Супровід господарської діяльності
302749 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ефективне функціонування будь-якого підприємства неможливе без глибокого розуміння законодавства, особливо без трудового, цивільного, адміністративного та податкового права. Навіть дрібні порушення законів можуть призвести до значних фінансових втрат і навіть до припинення діяльності підприємства.

Всеукраїнська правова корпорація надає юридичні послуги та консультації суб'єктам комерційної діяльності незалежно від їх організаційно-правової форми та галузі господарської діяльності. Наша корпорація спеціалізується на таких напрямках:

· Визначення повноважень посадових осіб правоохоронних та контролюючих органів при зверненні до них за документами та інформацією або при вчиненні ними адміністративних дій щодо підприємства.

· Скарги на рішення посадових осіб державних органів щодо проведення перевірок підпорядкованих структур.

· Підготовка проєктів листів, заяв, пропозицій, протоколів, претензій, письмових вимог та скарг, пов'язаних з комерційною та господарською діяльністю.

· Правовий аналіз угод та розробка необхідних документів для зменшення ризику, включаючи кримінальну, адміністративну та майнову відповідальність керівників та співробітників, а також фінансові санкції контролюючих органів і фінансові втрати від нечесних контрагентів.

· Підтримка виконання та припинення господарських зобов'язань.

· Консультації та підготовка документів для позасудового врегулювання господарських суперечок.

· Проведення претензійної роботи та захист прав у судових справах, пов'язаних з різними аспектами комерційної та господарської діяльності.

· Правова підтримка для мінімізації податкових та інших обов'язкових платежів згідно з чинним законодавством України, включаючи складання податкових декларацій, бухгалтерський облік та експертизу податкових наслідків угод.

· Корпоративне право, включаючи передачу акцій, придбання контрольного пакета акцій, проведення загальних зборів акціонерів, створення органів управління, асоціацій, корпорацій і концернів, а також судовий захист корпоративних прав.

· Представництво інтересів перед Антимонопольним комітетом України.

· Супровід інвестиційної діяльності, консультації та дозволи.

· Підготовка та аналіз трудових та колективних договорів, юридичний супровід розв'язання трудових суперечок та скорочення штату працівників.

· Отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян та представництво інтересів перед державними органами.

· Юридичні консультації з будь-яких питань права в Україні.

Теги: Адвокат в кримінальній справі, Послуги адвоката, Захист від рейдерства, Юридичні послуги, Нотаріальні послуги, Антирейдерський аудит, Супровід господарської діяльності, Реєстрація підприємств, Ліквідація підприємств, Шлюбно-сімейні відносини, Спадкове право, Інтелектуальна власність, Послуги адвоката з повернення боргів, Послуги адвоката у справах ДТП, Послуги адвоката з житлових питань, Послуги адвоката із земельних справ, Послуги адвоката з адміністративних справ, Послуги адвоката із складання позовної заяви, Послуги адвоката по страховим суперечкам, Оскарження рішення суду Адвокат з податкових спорів
Мої відео