Трьом «сільським головам», які «ділять» бюджет та розселяють в домівки українців військових рф, повідомлено про підозру

Трьом «сільським головам», які «ділять» бюджет та розселяють в домівки українців військових рф, повідомлено про підозру
386743 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури трьом жителям Волноваського району заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
У червні 2022 року жінка погодилася на співпрацю зі ставлениками кремля й очолила фейкову адміністрацію с. Новоолексіївки. Раніше вона працювала секретаркою в сільській раді вказаного населеного пункту. Став сільським «старостою» і місцевий житель с. Калинового Хлібодарівської СГ, який ще до повномасштабного вторгнення балотувався до районної ради від наразі забороненої в Україні партії «ОПЗЖ».
 
         
 
Підозрювані на своїх псевдопосадах забезпечують дотримання законодавства рф, розпоряджаються фінансовими ресурсами громад та у межах наданих «вищим керівництвом» повноважень створюють або ліквідують «комунальні» установи, підприємства, а також призначають і звільняють співробітників.
 
 
У листопаді 2022 року також за власною ініціативою перейшла на бік ворога і мешканка с. Вільного, ставши головою місцевого «муніципалітету». «Гауляйтерка» відома тим, що залякує населення обшуками, розселяє в пусті оселі російських військових, а також звітує загарбникам про односельців, які мають родичів серед українських захисників. До таких громадян «нова влада» застосовує репресивні заходи: жорстку «фільтрацію» та допити.
 
Максимальне покарання – 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 15 років та конфіскацією майна. Досудове розслідування – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мої відео