Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 5 вересня 2021 року

333897 ПЕРЕГЛЯДІВ
Слава Україні!
Протягом минулої доби, 4 вересня, в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 2 рази порушили режим припинення вогню.
У напрямку СТАРОГНАТІВКИ російські найманці відкривали вогонь зі стрілецької зброї.
Біля ЗОЛОТОГО-3 противник здійснив обстріли зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.
В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав вогнепальне поранення. Воїн перебуває у лікувальному закладі. Стан його здоров’я – тяжкий.
На обстріли збройних формувань Російської Федерації українські захисники відкривали вогонь у відповідь.
Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.
Станом на 7 годину ранку, 5 вересня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Українські військові контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
Слава Україні!
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.
Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4342 транспортних засобів, 4400 особи, з яких 4192 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялось 2 особи. Виявлено 41 адміністративних правопорушення.
За вказаний період поліцейськими розкрито 22 злочинів.
Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 886 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 984 особи. А через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 35 осіб.
Слава Україні!
 
 
 
Мої відео