Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 8 вересня 2021 року

426388 ПЕРЕГЛЯДІВ
Слава Україні!
Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.
Від початку доби зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню.
У напрямку населеного пункту ОПИТНЕ російські найманці застосували міномети 120-го калібру по позиціях наших захисників.
Неподалік ПАВЛОПОЛЯ противник вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.
У районі населеного пункту ШИРОКИНЕ окупанти вели прицільний вогонь з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.
Крім того, на ЛУГАНЩИНІ зафіксований проліт ворожого безпілотника типу «ОРЛАН-10» з перетином лінії розмежування.
Бойових втрат серед українських захисників немає.
На обстріли противника наші воїни відкривали вогонь у відповідь.
Про факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм.
До операції Об’єднаних сил, в порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення, залучено й інші складові сил оборони, які виконують завдання за призначенням. Зокрема, піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад 2 гектари території, передали на знищення 135 вибухонебезпечних предметів та повністю відновили 4 пошкоджені будинки.
Українські військові продовжують контролювати ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
Разом до перемоги!
Слава Україні!
Мої відео