УКРАЇНА ІНФОРМ

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 19 вересня 2021 року

345353 ПЕРЕГЛЯДІВ
 
Слава Україні!
Протягом минулої доби, 18 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню.
Поблизу населеного пункту НОВОСЕЛІВКА ДРУГА противник застосував заборонені Мінськими домовленостями міномети 120 калібру та артилерію калібру 122 мм.
В напрямку НЬЮ-ЙОРКА російські найманці здійснили обстріли позицій українських захисників із станкових протитанкових гранатометів.
Біля ШИРОКИНОГО ворог вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.
В бік ПІВДЕННОГО та КАТЕРИНІВКИ окупанти відкривали вогонь з гранатометів різних систем.
Крім того, на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотника типу «Орлан-10» із перетином лінії розмежування.
На обстріли противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь, застосувавши дозволену Мінськими домовленостями зброю.
Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Станом на 7 годину ранку, 19 вересня, зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.
Російські окупанти обстріляли з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї МАЙОРСЬК.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.
Українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.
Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 3329 транспортних засобів, 4300 осіб, з яких 4221 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялись 3 особи. Виявлено 33 адміністративних правопорушення.
За вказаний період поліцейськими розкрито 24 злочинів.
Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1165 осіб, на підконтрольну Україні територію прибуло 1181 осіб.
Разом до перемоги!
Слава Україні!

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео