У прикордонних районах Сумської області йдуть серйозні бойові дії, - Наєв

412241 ПЕРЕГЛЯДІВ
Противник активізувався, помічені диверсійні групи на кордоні

У прикордонних районах Сумської області продовжуються інтенсивні бойові дії, які становлять серйозну загрозу для як військових, так і цивільних мешканців.

За словами командувача Об'єднаними силами Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва у його дописі на сторінці фейсбуку, ворожа армія використовує широкий спектр зброї, включаючи артилерію та авіацію. Особливо великою загрозою є активність диверсійних груп противника.

Неспокійна ситуація на кордоні вимагає від українських військових постійної готовності та активної протидії спробам ворожих диверсантів. Командування Північної операційної зони регулярно проводить тренування контрдиверсійних груп, щоб підготувати військових до ефективного виявлення та нейтралізації ворожих загроз, які намагаються порушити кордон.

Завдяки високій ефективності контрдиверсійних груп в минулих випадках, їх готовність до дій стає надзвичайно важливою у забезпеченні безпеки нашого кордону. Українські військові продовжують віддавати перевагу посиленню своїх навичок та координації, щоб ефективно протистояти будь-яким ворожим загрозам.

Нещодавно Наєв розповідав про загострення ситуації на фронті. За його словами, ворог, не зупиняючись, намагається прорвати оборону, використовуючи різні види озброєння. Протягом останньої доби росія випустила десятки ракет по українських містах, призводячи до загибелі та поранення серед цивільного населення.

Теги: наєв,наев,КОС
Мої відео