ПРИВІТАННЯ Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з Новим роком та Різдвом Христовим

170844 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановні друзі — бойові побратими! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Наприкінці року завжди прийнято підбивати підсумки того, що зроблено, а також окреслювати плани на майбутнє. А головне - це гарний привід висловити слова щирої подяки всім тим, хто доклав частинку своєї енергії, знань та вмінь в діяльність Командування об'єднаних сил Збройних Сил України.
Ми входимо у новий рік, у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2020 рік був прожитий не дарма. Як і для всіх Збройних Сил України, так і для нашого Командування цей рік був насичений подіями, напруженою службою, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам новий професійний і життєвий досвід.
2020 став роком створення Командування об'єднаних сил Збройних Сил України, тому приємно відзначити, що кожен з Вас прагнув зробити свій особистий внесок у спільну справу і особисто я, хочу щиро подякувати Вам за це.
Тож дякую за підтримку усім, хто допомагав у роботі – й практичними діями, і розумінням, і конструктивними порадами, а також висловити впевненість у тому, що від спільних зусиль залежить розвиток і нашого Командування, і Збройних Сил України в цілому.
Хочу зазначити, що за кожною позитивною подією стоїть реальна людина або підрозділ Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Служби безпеки України. Саме це й продемонстрували стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля — 2020». Спільними зусиллями ми довели, що здатні йти вперед і готові вирішувати найскладніші завдання!
Впевнений, що всі добрі справи, які вдалося здійснити в 2020 році, стануть фундаментом для нових звершень у наступному.
За давньою українською традицією, початок Нового року та Різдвяні свята відіграють роль своєрідного орієнтира на майбутнє, тому від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто, бажаю Вам зустріти Новий 2021 рік з усмішкою та оптимізмом, подвоєними силами та енергією.
Нехай Бог і доля дарують Вам міцне здоров’я, здійснення усіх задумів і планів, бережуть від негараздів та бід. Нехай новорічні та Різдвяні свята наповнять добром і любов’ю Ваші серця.
Бажаю персонально кожному з Вас, побратими, простого людського щастя в колі рідних і близьких. Адже саме у своїх родинах ми знаходимо внутрішнє джерело життєвої енергії. І свята нинішні – родинні й затишні. Хай завжди буде так для всіх нас.
Веселого Нового року та щасливого Різдва!
Слава Україні!
Разом переможемо!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео