ПРИВІТАННЯ командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія НАЄВА з нагоди Дня Соборності України

184324 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановні бойові побратими!

Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто, вітаю Вас зі святом – Днем соборності України!

Акт Злуки, проголошений 22 січня 1919 року, став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі, яскравим виявом незламності українців та їхнім прагненням до національної єдності.

На жаль, сьогодні наша країна знову переживає складні часи. Українські захисники вкотре відстоюють національні інтереси та територіальну цілісність держави.

Але, обов’язково настане той час, коли відбудеться возз’єднання з Україною тимчасово окупованих російським агресором районів Донбасу і Кримського півострова.

Впевнений, що в єдності дій та соборності душ ми зможемо перетворити нашу країну в могутню державу, де кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

З нагоди Дня соборності України, щиро бажаю Вам здоров’я та натхнення, добробуту, злагоди і мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в демократичну, соборну й незалежну країну надихає нас на нові звершення!

Слава Україні!

Разом переможемо!

Мої відео