Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 22 березня 2021 року

8521 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слава Україні!
Протягом минулої доби, 21 березня, в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», окупанти відкривали вогонь по нашим захисникам із мінометів 82-го калібру, гранатометів різних систем поблизу ВОДЯНОГО, що на Приазов’ї.
З ручних протитанкових гранатометів противник здійснив обстріл позицій українських захисників неподалік ЛЕБЕДИНСЬКОГО.
Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.
Дії російських окупантів вкотре підтверджують те, що ворог цілеспрямовано порушує режим припинення вогню та не бажає дотримуватись існуючих домовленостей.
Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ.
Від початку поточної доби, 22 березня, було зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню в межах відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід». Неподалік БОГДАНІВКИ збройні формування Російської Федерації обстрілювали позиції українських захисників з автоматичних станкових гранатометів.
Українські військовослужбовці і надалі контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дотримуються режиму припинення вогню.
Слава Україні!
ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
У районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони.
Впродовж доби підрозділи поліції зведених загонів перевірили 4580 транспортних засобів, 4697 осіб, з яких 4217 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до Збройних формувань Російської федерації та її найманців доставлялись 2 особи. Виявлено 64 адміністративних правопорушень.
За вказаний період поліцейськими розкрито 8 злочинів.
У тому числі за видами: 1 крадіжка, 1 факт незаконного поводження зі зброєю, 5 фактів незаконного поводження з наркотичними засобами, 1 у сфері службової діяльності.
Минулої доби через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 702 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 1199 осіб.
Слава Україні!

Мої відео