Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 21 квітня 2021 року

47624 ПЕРЕГЛЯДІВ

Слава Україні!

Російсько-окупаційні війська продовжують вести обстріли позицій українських захисників, з метою подальшого звинувачення у порушенні режиму припинення вогню.

Протягом минулої доби, 20 квітня, було зафіксовано 9 порушень з боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, неподалік селища ПІВДЕННЕ противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру.

У передмісті СТАРОГНАТІВКИ ворог здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

Поблизу населених пунктів ЗОЛОТЕ-4 та ВОДЯНЕ, що на Донеччині, російські окупанти вели вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Бойових втрат серед наших захисників за минулу добу немає.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.

Станом на 7 годину ранку, 21 квітня, зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Зокрема, поблизу населених пунктів ПІСКИ та ПІВДЕННЕ ворог відкривав вогонь із Мінометів 120-го калібру. Поблизу селища ПЕРВОМАЙСЬКЕ противник відкривав вогонь з мінометів 82-го калібру, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Бойових втрат серед українських захисників за поточну добу немає.

Українські військовослужбовці і надалі контролюють ситуацію в районі проведення Операції Об’єднаних сил та дотримуються режиму припинення вогню.

Слава Україні!

ПІДСУМКИ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

Впродовж доби підрозділами поліції зведених загонів перевірено 4589 транспортних засоби, 5138 особи, з яких 4813 по Інформаційному центру. До територіальних підрозділів на причетність до збройних формувань Російської федерації та її найманців 5 осіб. Виявлено 95 адміністративних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 23 злочинів.

Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію України прослідувало 1192 особи, на підконтрольну Україні територію прибуло 1117 осіб.


Слава Україні!

Мої відео