Банк, фінансова компанія, фізична особа, державний реєстратор, правоохоронні органи та судді в одному клубку, який називається - РЕЙДЕРСТВО

176769 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Чернівецькому апеляційному судді відбулось чергове судове засідання у справі N 725/3690/ 17 за позовом Штефанеси Георгія Георгійовича до ТОВ «Плафена – ЛТД» Плаксія Манолія Васильовича, про стягнення трьох відсотків річних від простроченої суми за весь час прострочки.

Рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці від 14 червня 2019 року у задоволенні цих позивних вимог відмовлено.

Адвокати  Штефанеси Г.Г  подали  на це рішення апеляційну скаргу.

Журналісти ГСІА «Ваша Надія» побували на цьому засіданні .

Ось, що там відбувалось: Плаксій М.В подав колегії суддів Владичин А.І, Куленда М.І та Перепелюк І.Б відвів , однак цю заяву навіть не розглянули залишивши її без розгляду, хоча відвід був з підстав порушення процесуальних прав Плаксія М.В.

Постанову, ця ж колегія, винесла не на користь М.В Плаксія, а його опонента Штефанеси Г.Г.

Апеляційний суд скасував законне рішення суду першої Інстанції та стягнув на користь Штефанеси Г.Г. 104040,47 доларів США так званих З% річних .

Все це вчинено в супереч  вимогам ст. 1054 ЦК України, де кредитором може бути тільки фінансова установа.

Замовний характер справи показав і той факт, що головуючий суддя  Владичин А.І читав обставини справи на початку судового засідання уже повністю з готової Постанови ( зверніть на це увагу).

Навіщо така комедія ?

В сюжеті показано і інші обставини цієї не простої справи Плаксія М.В.

В сюжеті Манолій Плаксій дає розширене пояснення цим обставинам .

В тім дивіться самі. Буде цікаво.

Теги: Ваша Надія,Федір Олексюк,Манолій Плаксій,Георгій Штефанеса,Евробуд XXI,Чернівецький апеляційний суд ,Суддя Владичан А.І,Суддя Куленда М.І,Суддя Перепелюк І.Б,ТОВ ФК ФінКепітал,Господарський суд чернівецької області ,Державний реєстратор Микитюк Ігор Анатолійович,Державний реєстратор КП Кельменецьке РБТІ,Банк Форум ,Беззаконня ,Рейдерство ,Злочинні дії ,Свавілля на Буковині ,Першотравневий районний суд міста Чернівці

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео