Керівники поліції Донеччини привітали дітей з усієї області зі Святим Миколаєм

111743 ПЕРЕГЛЯДІВ

До хлопчиків та дівчаток, які проживають на лінії розмежування та найбільше потребують уваги,сьогодні вже за традицією завітали з подарунками друзі-поліцейські. Святковий настрій та веселий сміх було чутно з-від усіх дитячих закладів прифронтового регіону.

В День святого Миколая кожна дитина чекає на диво та подарунок. На жаль, для багатьох з них звичайні речі, до яких ми звикли, є особливими. Аби поділитися святковим настроєм та теплом сьогодні до нихзавітали ті, хто цілодобово дбають про безпекукожного маленького мешканця.

Гості з головного управління поліції Донеччини та представникивсіх підрозділів поліції областівідвідали дитячі заклади всього регіону. Не оминули увагою й населені пункти на лінії розмежування - Мар’їнка, Красногорівка, Очеретино, Верхнеторецьке.

Так, до Великоновоселківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітав заступник начальника ГУНП В Донецькій області-начальник кримінальної поліції Артем Кисько. В закладі наразі виховується 58 дітей різного віку. Бажаючи підтримати тих, хто ніколи не знав, що таке затишний дім та батьківське тепло, правоохоронець і сам отримав чималу порцію новорічного настрою – на гостя чекала святкова вистава, казки у виконанні вихованців, пісні та танці.

А у Маріупольський дитячий центр «Республіка Пілігрим» завітало керівництво підрозділу протидії наркозлочинності. Під опікою поліцейських реабілітаційний комплекс знаходиться вже декілька років. Діти не тільки звикли до поліцейських, а йвважають їх добрими друзями. Вчора вихованці Пілігриму відвідали з екскурсією головний офіс поліції Донеччини, а сьогодні з подарунками до дітей завітали й самі співробітники поліції. Спільноз представниками Управління спорту міської ради Маріуполя гості привезли із собою спортивний інвентар, який в подальшому допоможе перемагати, та солодощі.

До учнів прифронтових шкіл завітали заступники начальника ГУНП в Донецькій області Василь Остапчук та Сергій Беседа. Навчальні заклади зазнавали обстрілів бойовиків, ворожим вогнем були пошкоджені багато будинків, тому хлопці та дівчата як ніхто вірять в добро та казку. Поліцейські впоралися із завданням святого Миколая, подарувавши дітям увагу та піклування.

Поліція Донеччини ще раз вітає всіх і дорослих, і дітей з початком новорічних свят! Бажаємо, щоб поруч з Вами завжди були рідні люди. Даруйте свою любов тим, хто її потребує! Бережіть себе, а про безпеку кожного подбає поліція Донеччини.

 

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

 

Мої відео