Всесвітньо відомий хіт, дует на електрогітарах і танок двох поколінь: поліцейські Донеччини вражали своїми талантами

139596 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Покровську відбувся відкритий обласний конкурс «Поліція має таланти-2018». Гала-концерт був присвячений Дню вшанування ветеранів і пенсіонерів системи МВС і Нацполіції України, який відзначається сьогодні, 20 грудня.

Мета конкурсу – довести, що за поліцейським одностроєм ховається талановита особистість, а співробітник поліції здатний не лише забезпечувати безпеку громадян, але й висловлювати свої почуття у мистецтві.

Свято талантів стало подарунком для правоохоронців, які присвятили життя боротьбі зі злочинністю та зараз передають досвід молодому поколінню.

Ветеранів привітали заступник начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Артем Кисько, Покровський міський голова Руслан Требушкін, ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний, представник Програми розвитку ООН Наталія Красовська.

«Від імені керівника поліції Донецької області Миколи Семенишина та всього колективу дякую за ваш багаторічний труд, професіоналізм і безцінні знання, яким ви нас навчили. Всі досягнення поліції Донеччини - завдяки вам. Зараз ми маємо потужний інтелектуальний центр UASC, аналогів якого немає в нашій державі, створили нові підрозділи, які дали змогу більш ефективно надавати громадянам поліцейські послуги, формувати безпечне середовище у громадах», - звернувся до правоохоронців у запасі Артем Кисько.

Пам'ять колег, які пішли з життя, вшанували хвилиною мовчання.

Яка вона, поліцейська душа, показали сьогодні близько 100 учасників – працівники та ветерани територіальних підрозділів поліції Донеччини, патрульної поліції, курсанти ДЮІ, молодь з «Ліги майбутніх поліцейських».

Конкурсанти змагалися в пяти номінаціях, а право обрати переможців мали глядачі.

За результатами голосування, перемогу у номінації «Танці без кордонів» отримала зворушлива пара - пенсіонер ОВС Оксана Світлична з сином-курсантом.

«Чарівним голосом» поліції Донеччини визнаний ветеран з Покровська Сергій Лозовий. А в дуеті зі своїм колегою Олександром Хоптою вони підкорили зал ліричною композицією на електрогітарах та перемогли в номінації «Найкраща мелодія».

Приз глядацьких симпатій отримала інспектор ювенальної превенції Слов’янського відділу поліції Вікторія Гаркач, яка виконала хіт «Плакала», що увійшов до десятки кращих у світі.

Найбільше кандидатів презентували свої роботи в номінації «Витвори декоративно-прикладного мистецтва». Вишиті картини, графіка, масляний живопис, вироби з металу – на виставці були представлені різні техніки. Перше місце посіла співробітниця обласного главку поліції Євгенія Кротова.

Для правоохоронців також виступили минулорічні переможці і творчі колективи Покровська. А завершився гала-концерт загальним виконанням гімну поліції Донеччини.

Мої відео