В рамках операції «Зброя та вибухівка» поліцейські перевіряють потяги зі службовими собаками

169192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мета – убезпечити пасажирів та запобігти витоку нелегальної зброї до мирних областей.

З 20 травня на Донеччині розпочалися всеукраїнські профілактичні заходи, спрямовані на вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки. Це допоможе запобігти злочинам з їх використанням та зберегти життя людей.

Відсьогодні на залізниці працюють спільні наряди поліції та військової служби правопорядку, до яких входить кінолог зі службовим собакою, натренованою на пошук зброї та вибухівки.

«Наряди курсуватимуть у потягах та перевірятимуть як вагони, так і багаж пасажирів, які сідають на станціях. Наше завдання – виявляти вибухонебезпечні предмети, які можуть перевозити громадяни, а також підтримувати правопорядок у поїздах та на вокзалах», - зазначив заступник начальника кінологічного центру поліції Донецької області Віктор Казаков.

Залучення службових собак дозволяє за кілька хвилин перевірити значну територію та важкодоступні місця.

Зберігати безпеку пасажирів приміського потягу Маріуполь-Волноваха сьогодні допомагала німецька вівчарка Хонда. Як і інші вихованці центру, вона навчена виявляти замасковану зброю та не реагує на сторонні запахи.

Поліцейські отримали дозвіл і на перевірку поїздів міжрегіонального сполучення, які будуть обстежуватися під час відстою або зупинок на станціях в Донецькій області.

У подальшому планується залучати до роботи на залізниці ще одного кінолога з собакою за спеціальністю «пошук наркотиків».

Самі пасажири вважають такі заходи потрібними, адже вони гарантують їх безпеку.

Операція «Зброя та вибухівка» триватиме упродовж місяця. Окрім перевірок потягів, чотирилапі «детективи» постійно несуть службу на блокпостах, залізничних та автовокзалах регіону.

Нагадаємо, з початку року поліція Донеччини вилучила з незаконного обігу понад 270 гранат та 43 тисячі набоїв.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео