«Дій проти насильства!»: поліція Донеччини провела просвітницький захід у Маріуполі

31752 ПЕРЕГЛЯДІВ

Безкоштовну правову допомогу, консультації та флешмоб організували для мешканців Маріуполя правоохоронці, представники соціальних служб та міськради, а також активна молодь. Під символом білої стрічки у місті відбувся захід проти домашнього насильства.

Сьогодні у Маріуполі в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся тематичний захід під гаслом «Дій проти насильства!». Його ініційовано Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області та проведено спільно з поліцією Маріуполя, патрульною поліцією, курсантами Донецького юридичного інституту, представниками міської ради та Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової вторинної допомоги.

Організатори доклали максимум зусиль аби привернути увагу громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Стати учасником акції можна було, отримавши та прикріпивши на одязі символічну білу стрічку.

Тут діяли різні локації, де усі охочі могли отримати безоплатну правову допомогу або потрібну консультацію. Наприклад, у поліцейській локації надавалися роз’яснення щодо видів домашнього насильства та порядку дій у випадку його вчинення. Курсанти ДЮІ роздавали маріупольцям інформаційні лифлети «Протидія домашньому насильству». А представники Маріупольського місцевого центру правової допомоги не тільки повідомили містянам свої координати, а й консультували їх з актуальних питань. Окрему увагу учасників привертала локація «Долоньки проти насильства», у якій діти з громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» влаштували флешмоб.

Про ефективність та суспільну значущість проведеного заходу висловився заступник начальника обласного главку поліції Павло Алєксєєнко: «Участь містян у сьогоднішній акції свідчить про те, що суспільство, стаючи на шлях морального оздоровлення, готове сприймати європейські цінності. Цей потужний захід також є свідченням того, що ми не тільки намагаємось протидіяти збройному конфлікту на рівні держави, а й долати прояви насильства на побутовому рівні.»

Подібні заходи поліцейські області провели в усіх населених пунктах Донецького регіону. Так, у Краматорську відбувся брейн-ринг «Скажи «Ні!» насильству!», до участі в якому долучилися поліцейські ювенальної превенції та патрульної поліції, представники соціальних служб, громадських організацій, журналісти та молодь. Такі форми спілкування різних органів влади та служб дають змогу створити ефективні механізми взаємодії для боротьби з проявами насильства в сім’ї.

 

Відділ комунікації

поліції Донецької області

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео