Поліцейські Донеччини стали першими серед силовиків у міжнародному турнирі з командного веслування

22939 ПЕРЕГЛЯДІВ

За 60 секунд команда співробітників Головного управління Нацполіції в Донецькій області довела свою силу серед представників інших силових підрозділів та увійшла у 4 лідерів серед 21 команди.

Міжнародний турнір з командного веслування на тренажері Concept2 пройшли вчора, 26 січня, в маріупольському спортклубі. Підтримку надавало фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

У змаганнях взяли участь команди з різних куточків України та спортсмени з Білорусії. До спортивного складу кожної увійшли 5 хлопців та дівчини. Поліцію Донеччини представили одразу кілька збірних.

Команда «Динамо-1» під керівництвом заступника начальника поліції Донеччини Артема Киська, яка складалася з поліцейські різних підрозділів та спецзагіну КОРД, за 6 хвилин подолала відстань у 2169 км.

В індивідуальному заліку друге місце серед 126 учасників зайняв співробітник тренінгового центру ГУНП в Донецькій області Олександр Бєлобоков. Його особистий показник – 397 м.

Поліція Донеччини вітає всіх учасників завзятих змагань, а призерів із заслуженою перемогою! Поліцейські вкотре довели свою міць, нескорену силу духу та командну єдність. Пишаємося нашими спортсменами!

Приєднуйтесь! #joinUs_Donetskpolice

 

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

 

Мої відео