Поліція перевіряє інформацію щодо ймовірного вимагання неправомірної вигоди у батька фігуранта кримінального провадження

22813 ПЕРЕГЛЯДІВ

невстановлена особа вимагає хабар у жителя Маріуполя за непритягнення його сина до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень поліцейському. За наказом начальника поліції Донецької області за цією інформацією розпочато службове розслідування.

Нагадаємо, 21 січня, працівник поліції побачив, як троє чоловіків били людину. Він закликав припинити протиправні дії та став на захист потерпілого. Учасники бійки напали на поліцейського, внаслідок чого він був травмований.

Правоохоронець був госпіталізований, його прооперовано.

Всі особи, причетні до правопорушення, встановлені. За фактом триває досудове розслідування, у рамках якого поліція встановлює обставини події.

28 січня в інтернет-мережі з’явилося повідомлення від батька одного з учасників інциденту про вимагання у нього неправомірної вигоди в сумі 7,5 тисяч доларів США.

Вказане повідомлення зареєстровано. За ним Головним управлінням Нацполіції в Донецькій області розпочато службове розслідування. Про результати перевірки буде повідомлено додатково.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Мої відео