У Маріуполі суд заарештував на 60 діб підозрюваного у викраденні людини

56155 ПЕРЕГЛЯДІВ

Альтернатива у вигляді застави у рішенні суду не передбачена. 24 листопада у Солом’янському районі Києва чоловіка затримали поліцейські за дорученням прокуратури.

За рішенням суду чоловіка заарештовано на 60 діб без права внесення застави. Його підозрюють у викраденні людини та ще кількох кримінальних правопорушеннях. Зокрема, у 2014 році саме підозрюваний був одним із тих, хто близько трьох місяців протримав в полоні іншого бійця батальйону «Донбас», який на той час займався кадровими питаннями. За словами полоненого, 90 днів його тримали зв’язаним, годували раз на три дні, не дозволяли вставати зі стільця та готували до страти. Спецоперацію з його звільнення підготували та провели співробітники міліції Донецької області.

Судове слухання проходило у закритому режимі за проханням потерпілого, який був присутній на обранні запобіжного заходу. Рішення про обрання запобіжного заходу прийнято судом у рамках кримінального провадження, відкритого за кількома статтями Кримінального кодексу.

Зокрема, за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підроблених документів); ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою); ч. 1 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби); ч. 2 ст. 127 (катування); ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканності житла); ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), а також за ч. 2 статті 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Затримання було здійснено в порядку ст. 207 (Законне затримання) Кримінального процесуального кодексу України. Чоловіка доставили до слідчих прокуратури, після чого доправили до суду для обрання йому міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, у Києві поліція затримала чоловіка, підозрюваного у викраденні людини.

Мої відео