Інструктори спецпідрозділу КОРД Донеччини взяли участь у тренінгу для патрульної поліції Маріуполя,

193660 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час дводенних занять фахівці відділу по роботі з правоохоронними органами Посольства США в Україні (INL) та бійці Корпусу оперативно-раптової дії навчали патрульних поліцейських навичкам поводження з вогнепальною зброєю і тактиці дій в екстремальних ситуаціях.

Тренінг проводився з використанням симуляційного тренувального спорядження, яке передав патрульній поліції Маріуполя відділ по роботі з правоохоронними органами Посольства США в Україні.

Симулятори пістолетів стріляють фарбою, це дає змогу оцінити влучність на коротких дистанціях та відпрацювати навички поза межами тиру з використанням автомобілів, в кімнатах та інших подібних до реальних обставинах.

Старший радник відділу INL Стівен Пастор навчив поліцейських моделювати сценарії та розбирати різні ситуації, що виникають при виконанні службових обов`язків.

Проводити тренінг американському інструктору допомагали бійці штурмового загону КОРД Донецької області, які пройшли підготовку за міжнародними програмами та мають практичний досвід проведення спецоперацій.

Сертифіковані інструктори КОРДу навчали патрульних поліцейських алгоритму дій в екстреній ситуації, зокрема, при зупинці автомобілю, в якому знаходяться озброєні злочинці та показували, як уникнути тактичних помилок – виходу під перехресний вогонь, відсутності комунікації між напарниками, прикриття тощо.

Метою спільних навчань стало відпрацювання взаємодії різних підрозділів поліції.

«Ми готові ділитися своїми знаннями з патрульними поліцейськими та іншими підрозділами поліції, адже робимо спільну справу. Це допоможе їм у службі та дозволить підвищити безпеку громадян», - зазначив боєць спецпідрозділу «Кот».

Навчання поліцейських триватиме, адже підготовлені патрульні далі будуть навчати своїх колег.

Мої відео