На Донеччині вшанували шістьох героїв, які загинули під час оборони від російських найманців 9 травн

251571 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Маріуполі відбувся мітинг-реквієм пам’яті працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які віддали життя при відбитті нападу диверсантів на міське управління міліції.

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, у стін згорілого управління міліції разом з рідними загиблих зібралися начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин, радник голови Донецької облдержадміністрації Дмитро Ляшов, голова Маріупольської міськради Вадим Бойченко, колеги, ветерани, діти з “Ліги майбутніх поліцейських”.

«Біль, який ми відчуваємо з 2014 року, нічого не може згасити, тому що шість патріотів, кращих синів України, залишилися вірними присязі і до кінця виконали свій обов’язок. Сьогодні саме на їх прикладі ми виховуємо молодь. Незважаючи на російську агресію, на ті виклики, які були 4 роки тому, сьогодні ми стаємо сильнішими та згуртованішими. Герої не вмирають!» - звернувся до присутніх Микола Семенишин.

Керівник поліції Донеччини зазначив, що й надалі підтримуватиме родини, які втратили своїх чоловіків, синів, батьків.

Пам'ять правоохоронців та військових, які відчайдушним опором зруйнували плани захоплення міста терористами, вшанували хвилиною мовчання.

Учасники жалоби поклали квіти до меморіальної дошки на честь загиблих. У пам'ять героїв пролунав військовий салют.

Нагадаємо, що під час спроби терористів захопити міськуправління міліції Маріуполя загинули підполковник міліції Віктор Саєнко, прапорщик міліції Михайло Єрмоленко, полковник Збройних сил України Сергій Демиденко, солдат ЗСУ Олег Ейсмонт, боєць «Азову» Родіон Добродомов і військовослужбовець Нацгвардії Богдан Шлемкевич.

Мої відео