На Донеччині професійні перемовники рятують життя та забезпечують мирні зібрання

189868 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спеціально навчені поліцейські володіють міжнародними тактиками деескалації конфліктів. Вони рятують самогубців, допомагають звільняти заручників, а також забезпечують безпеку під час всіх масових заходів, насамперед – багатотисячних. Сьогодні в поліції Донеччини діють два сектори превентивної комунікації – в Маріуполі та Краматорську, які охоплюють всю область.
Практики превентивної комунікації поліція використовує при забезпеченні громадського порядку з 2017 року.
Перемовники не раз брали участь у спецопераціях з порятунку громадян. Так, тиждень тому вони врятували в Костянтинівці жінку, яка знаходилася на 15-метровому дереві і могла зашкодити собі. Панянка перебувала в нестабільному психоемоційному стані, але поліцейські, використовуючи свої знання, вмовили її спуститися.
А минулого року в Бахмутському районі комунікатори допомогли затримати озброєного чоловіка, який напав на власну матір та наряд поліції, що прибув їй на допомогу. Зловмисник забарикадувався в будинку, але після перемовин його вдалося знешкодити.
Групи комунікації працюють і на масових заходах. Вони встановлюють довірливі відносини з організаторами заходів та всіма зацікавленими сторонами.
«Цей підхід є основним тактичним прийомом, що допомагає уникнути виникнення або ескалації конфлікту. При цьому поліцейські використовують міжнародні стандарти в галузі прав людини, пов’язані зі свободою мирних зібрань», - розповідає інспекторка управління превентивної діяльності поліції Донецької області Єлизавета Єфременко.
З початку року на Донеччині відбулося понад 2600 масових заходів, в яких взяли участь більше 240 000 осіб. На охорону публічного порядку було задіяно майже 9500 поліцейських, зокрема понад 400 працівників із груп превентивної комунікації.
Основа комунікації – застосування політики передбачуваності (правило «без несподіванок»). Перед проведенням масових заходів поліцейські збирають інформацію від організаторів, органів місцевої влади, з соцмереж та визначають можливі ризики та загрози безпеці громадян. Ретельна підготовка дозволяє запобігти можливим конфліктам та ефективно організувати охорону громадського порядку.
«Ми працюємо над зміцненням довіри громадян до поліції, щоб отримувати достовірну інформацію. Це є корисним як для поліції, так і для громади, адже в результаті заходи проходять у безпеці», - зазначає поліцейська.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео