Поліція знешкодила озброєних злочинців і звільнила заручницю: навчальна спецоперація на Донеччині

181393 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збройний напад на пункт обміну валют, перегони, захоплення заручниці, штурм – за таким сценарієм у Маріуполі відбулися навчання поліції. Правоохоронці відпрацювали тактику дій під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Тренування відбувалося в умовах, максимально наближених до реальності, для перевірки реагування поліції на екстремальні ситуації.
У навчаннях взяли участь працівники різних підрозділів поліції Донецької області, Національної гвардії, ДСНС та інших екстрених служб.
За легендою, двоє умовних злочинців, із застосуванням вогнепальної зброї, під час нальоту на пункт обміну валют викрали 20 000 гривень та втекли на автомобілі. За дві хвилини на місце злочину прибули перші наряди поліції, у місті було організовано пошукові заходи.
Негайно всі автодороги під Маріуполем було перекрито. Тікаючи від поліцейських, нападники потрапили в ДТП і угнали чуже авто, в салоні якого знаходилася жінка.
Зловмисники намагалися відірватися від переслідування поліції, але кілька разів наткнулися на поліцейські пости. Розуміючи, що вони у пастці, втікачі були змушені з’їхати з дороги та забарикадувалися із заручницею у покинутій будівлі. Злочинці погрожували вбити жінку, якщо не буде виконано їхні вимоги – «зелений коридор» до окупованого Донецька.
Поліцейські сили блокували район проведення операції. На місці було розгорнуто роботу оперштабу та груп розвідки, документування, захоплення та прикриття та інших. Задіяно перемовників і сучасні технічні рішення.
Відповідно до оперативного плану бійці спецпідрозділу КОРД взяли укриття нальотчиків штурмом. Злочинців було знешкоджено, а заручницю – врятовано.
У результаті навчань правоохоронці вдосконалили взаємодію та координацію дій між підрозділами, відпрацювали навички дій у кризових ситуаціях. Отриманий досвід дасть змогу покращити реагування на загрози та підвищити безпеку в регіоні.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео