Співробітники слідчого управління поліції Донеччини провели практичне заняття з курсантами ДЮІ

180941 ПЕРЕГЛЯДІВ

Тонкощі розслідування заплутаних злочинів «з нуля», техніка проведення першочергових криміналістичних дій та навички оформлення ДТП- офіцери трьох відділів слідчого управління на практиці ознайомили курсантів з їх майбутньою професією.
Сьогодні, 3 грудня, в рамках співпраці та впровадження нових методик викладання для курсантів факультету № 1 ДЮІ МВС України співробітники слідчого управління ГУНП в Донецькій області провели практичне заняття.35 курсантів взводу вже наступного року складуть Присягу, 34 з них – служитимуть на Донеччині.
Незвичний та насичений практичними аспектами факультатив був організований за сприянням ректора інституту полковника поліції Сергія Вітвіцького та під патронатом заступника начальника – начальника слідчого управління ГУНП в Донецькій області полковника поліції Сергія Беседи.
Практикум був направлений на опанування теоретичного матеріалу та засвоєння навичок майбутньої професії. Адже в професії поліцейського важливий саме професіоналізм.
Відтак досвідчені наставники провели факультатив з практичного ознайомлення майбутніх слідчих з професійними навичками. З курсантами плідно працювали співробітники одразу трьох відділів – детективи, криміналісти та слідчі з розслідування ДТП.
Факультатив розпочався з наочного розслідування дорожньо-транспортної пригоди. Поліцейські підготували імітоване місце вчинення ДТП, докладно розповіли про правила та особливості огляду місця дорожньо - транспортної пригоди та оформлення протоколу огляду місця події. Особливу увагу приділили алгоритму дій при проведенні огляду місця події та фіксації слідів кримінального правопорушення.
Співробітники відділу криміналістичного забезпечення, які з’ясовують обставини злочину за наявними та прихованими слідами, наочно продемонстрували курсантам оснащення відділу. Криміналісти розповіли про основні характеристики та можливості застосування криміналістичної техніки як в умовах огляду місця події, так і для потреб проведення інших слідчих (розшукових) дій. Також зупинилися на можливостях встановлення інформаційно-доказового потенціалу окремих слідів кримінальних правопорушень.
Детективи слідчого управління розповіли про особливості діяльності підрозділу, а саме - поєднанні функцій слідчого та оперативника. Це дозволяє розкривати та виявляти злочини більш ефективно. Поліцейські навели яскраві приклади розслідування особливо тяжких злочинів на території Донецької області та поділилися з майбутніми колегами тонкощами роботи.
Поліцейські Донеччини приділяють особливу увагу наданню практичних знань та навичок курсантам провідних вишів, адже це дозволяє майбутнім офіцерам «спробувати» себе в обраній професії, а знайомство та робота пліч-опліч з професіоналами надихає на вдосконалення отриманих знань. Адже професіоналізм – запорука успіху.

Відділ комунікації поліції
Донецької області


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео