Вибухотехніки поліції Донеччини отримали рентген-установку для дослідження вибухових пристроїв

56496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасне обладнання передано Консультативною місією ЄС. Рентген призначений для безпечного обстеження вантажів, посилок, багажу з метою виявлення зброї та вибухонебезпечних предметів. З початку року поліцейські знешкодили понад 41 000 боєприпасів. З новим устаткуванням процедура стане швидшою та ефективнішою.
У цьому році працівники вибухотехнічної служби виїжджали на допомогу понад 560 разів. Спеціалісти-вибухотехніки залучаються до вилучення зброї, зокрема схронів, які нерідко знаходять у занедбаних будинках, у лісі. Вони першими йдуть туди, де небезпечніше, перевіряють, чи немає розтяжок, мін чи інших пасток. Слідчо-оперативна група починає документування тільки після обов’язкового огляду та розмінування.
За допомогою вибухотехнічної служби з незаконного обігу вилучено понад 41 000 бойових припасів та 2 000 кг вибухових речовин. Також вибухотехніки беруть участь в експертних експериментах на полігоні та знищують боєприпаси, які підлягають утилізації.
Поліцейські провели 34 обстеження за анонімними повідомленнями про мінування різних установ та організацій. Жодна із загроз вибуху не підтвердилася. Крім того, поліцейські перевірили 18 підозрілих предметів, залишених на вулиці. Всі вони виявилися безпечними.
Мінімізувати ризик під час роботи з вибуховими пристроями правоохоронцям допомагає спецобладнання і сучасні технічні рішення. Нещодавно на озброєнні вибухотехніків з’явилася нова техніка – переносний рентгенівський комплекс. Прилад вартістю понад два мільйони гривень було передано поліції у рамках допомоги від Консультативної місії Європейського Союзу.
Портативний рентген дає змогу безпечно дослідити вміст транспортних засобів, вантажів, посилок, сумок тощо, зокрема великогабаритних предметів, які не можуть бути проскановані стаціонарними апаратами.
«Завдяки автономному комплексу процес обстеження значно пришвидшується: тепер поліцейські можуть за кілька хвилин визначити, чи є всередині небезпечні предмети», - розповів начальник вибухотехнічного відділу поліції Донецької області Сергій Нестеров.
Нове обладнання вже пройшло «польові випробування». Вибухотехніки перевірили з його допомогою підозрілу сумку, виявлену на вулиці у Вугледарі. На моніторі правоохоронці побачили елементи, які можуть бути використані для саморобного вибухового пристрою, тому сумку було розкрито дистанційно із застосуванням спеціальних засобів. Загрози не виявлено.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео