Донеччина входить до четвірки найбезпечніших регіонів України: підсумки роботи поліції в 2020 році

152096 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рівень злочинності на Донеччині складає 48 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення і є одним з найнижчих в країні. Про це прозвітував начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин на колегії Донецької військово-цивільної адміністрації під головуванням Павла Кириленка сьогодні, 24 грудня в Краматорську.
У 2020 році до поліції за допомогою звернулося понад 390 тисяч громадян, що на 17 тисяч більше ніж у 2019 році і є свідченням довіри населення. Середній час прибуття наряду поліції на місце – 9 хвилин. Донеччина входить до п’ятірки регіонів за якістю реагування на виклики.
Попри дестабілізуючі фактори, такі як пандемія Сovid-19 і збройна агресія, оперативний стан в області залишається контрольованим, а рівень злочинності – одним з найнижчих в країні.
Поліцейські припинили діяльність 19 організованих злочинних груп, накладено арешт на майно фігурантів у сумі понад вісім млн гривень. З незаконного обігу вилучено 67 одиниць вогнепальної зброї, понад 100 гранатометів, 1380 гранат, 117 000 набоїв і 147 кг вибухівки.
Із розвитком регіональної програми з протидії наркозлочинності підвищилась ефективність боротьби з наркоторгівлею. Задокументовано 2000 злочинів, до відповідальності притягнено понад 800 осіб. Вилучено наркотиків на 16 млн гривень.
До суду направлено 229 кримінальних проваджень у сфері економіки. Зловмисниками спричинено збитків на суму понад 255 млн гривень, у ході досудового розслідування відшкодовано понад 164 млн збитків. Крім того, у результаті заходів з детенізації економіки задокументовано понад 200 фактів незаконної вирубки лісу, закрито 20 гральних закладів, з яких вилучено більше 460 одиниць грального обладнання, викрито два масштабних угруповання, які виготовляли і реалізували алкогольний фальсифікат.
«Донеччина увійшла до четвірки областей з найнижчим рівнем злочинності. Цьому сприяли більш ефективна взаємодія з громадами та міжнародними організаціями, розвиток спільних проєктів, серед яких «Поліцейський офіцер громади», «Безпечний будинок», «Безпечне таксі» та інші, а також впровадження спрощеного порядку досудового розслідування кримінальних проступків у вигляді дізнання», - зазначив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.
Так, із цього року мешканці восьми територіальних громад перебувають під цілодобовим захистом поліцейських офіцерів громади. Загалом на Донеччині працюють 124 поліцейські станції, які забезпечують постійну присутність поліції у найвіддаленіших районах. Із них п’ять було відкрито в 2020 році, найближчим часом заплановано відкриття ще двох.
Поліція вдосконалила систему відеоаналітики, з її допомогою в 2020 році було розкрито 14 тяжких злочинів, затримано 137 водіїв, які вчинили ДТП і втекли. Наразі в системі інтелектуального відеоспостереження функціонують 262 камери.
Микола Семенишин озвучив пріоритетні напрямки діяльності Національної поліції на 2021 рік, серед яких: забезпечення громадської безпеки шляхом реалізації превентивних програм протидії злочинності; безпека на дорогах; максимальна доступність поліцейських послуг; відповідність протидії злочинам очікуванням громадян; цифровізація поліцейської діяльності для неупередженості управлінських та процесуальних рішень, підвищення спроможностей кадрового потенціалу поліції та соціального захисту поліцейських.
Керівник поліції Донеччини подякував голові Донецької ОДА, командувачу Об’єднаних сил, керівникам правоохоронних органів, органів влади, міжнародним партнерам і представникам громадських організацій, військовим, які захищають суверенітет на лінії фронту, поліцейським, які залишаються вірними присязі народу України, за реалізацію безпекових проєктів і програм, підтримання правопорядку на території області.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео