Поліція Донеччини стала першою на міжнародному онлайн-турнірі з сухого веслування

9274 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліцейські змагалися на тренажерах в категорії «мілітарі», де посіли перше та друге місця. Переможці за чотири хвилини подолали відстань у майже півтора кілометри. Силу та вражаючу витримку показала команда жінок-кінологів, а співробітник кінологічного центру поліції Донеччини, ветеран АТО Олександр Лаврушко отримав спеціальну нагороду. Маючи травму, одержану під час бойових дій, він боровся на рівні з іншими спортсменами.
Одразу п’ять збірних поліції Донеччини взяли участь у другому міжнародному турнірі з веслування на тренажерах Соncept 2, який відбувся в Маріуполі 28 лютого.
Участь у змаганнях взяли понад 50 команд, більше 200 спортсменів не тільки з України, але й Білорусі. Іноземні учасники приєдналися до боротьби в режимі онлайн. Команди складалися з чотирьох спортсменів, які мали лише 60 секунд на те, щоб довести свою силу. Місце команди в рейтингу визначалося за сукупністю індивідуальних балів.
У категорії «мілітарі» на межі сил змагалися шість збірних. Перемогу здобула команда поліцейських «Динамо 1» з результатом 1492 метри за чотири хвилини. До її складу увійшли оперативники та спецпідрозділу КОРД. За команду також виступав експрацівник тренінгового центру поліції, а нині співробітник Донецького юридичного інституту Олександр Бєлобоков, який отримав найвищий індивідуальний показник – 399 метрів.
Друге місце теж залишили за собою правоохоронці - команда «Динамо» у складі працівників превентивного блоку та кадрового забезпечення поліції. Третіми серед силовиків стала збірна курсантів ДЮІ.
Найактивнішим учасником змагань став кінологічний центр поліції – за першість боролися три команди «К-9», одна з яких жіноча. Дівчата стали другими в своїй категорії та увійшли до рейтингу кращих веслувальниць турніру.
Спеціального призу за волю до перемоги було удостоєно кінолога Олександра Лаврушка. Поліцейський отримав серйозне поранення під час оборони Дебальцевого, і наслідки травми досі дають про себе знати. Проте чоловік не тільки повернуся до служби, але й став спортсменом. Олександра підтримали колеги, і разом вони продемонстрували нескорену силу духу та командну єдність.
Веслувальників та веслувальниць привітав виконуючий обов’язки начальника поліції Донецької області Артем Кисько. Минулого року він встановив особистий рекорд та допоміг привести команду до перемоги, а під час нового заїзду вболівав за своїх колег.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео