Поліцейські Донеччини взяли участь у Всеукраїнському форумі жіночого лідерства

9090 ПЕРЕГЛЯДІВ

За ініціативи Донецького юридичного інституту МВС України та за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з поліцією Донеччини за участі ГО «Українська асоціація представниць правоохоронних органів» відбувся форум гендерної рівності в діяльності органів системи МВС України. Учасники обговорили проблемні питання збільшення участі жінок у діяльності сектору безпеки та подолання бар’єрів у їх професійній реалізації.
Вчора, 10 березня, у стінах Донецького юридичного інституту МВС України пройшов Всеукраїнський форум жіночого лідерства «Бути жінкою. Бути лідеркою. Буди собою». У заході взяли участь представниці МВС, зокрема заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко та Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, представниця Консультативної місії ЄС в Україні, учасниці бойових дій, працівниці Нацполіції України, ГО «Українська асоціація представниць правоохоронних органів», курсанти та курсантки, всі небайдужі до гендерних питань.
Учасники заходу обговорили гендерні стереотипи у суспільстві та у системі правоохоронних органів, захист прав жінок, шляхи розвитку лідерства жінки у будь-якій професійній діяльності.
Заступниця Міністра внутрішніх справ відзначила, що МВС та Нацполіція визначає один із пріоритетних напрямків своєї діяльності - це подолання гендерних стереотипів та насильства, дотримання гендерного балансу у системі правоохоронних органів.
«Безпека сьогодні не є питанням виключно чоловічим. У секторі безпеки та оборони доступними стають такі посади як прикордонниця, поліцейська, рятувальниця, вибухотехниця», - сказала Катерина Павліченко.
Окрім того, представниця МВС поділилася власним баченням жіночого лідерства: «Для мене це долати так звану скляну скелю і при цьому допомагати тим, хто йде позаду тебе, її розбити».
Під час форуму з мотиваційною промовою до присутніх звернулася Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, яка відзначила, що кількість жінок, які працюють та служать с сфері безпеки та оборони нашої країни, збільшується кожного року.
«Ваше лідерство - це ваша відданість справі, це любов до того, чим ви займаєтесь, це відкритість, готовність до адаптувань та змін. Це готовність брати відповідальність і приймати рішення і це готовність бути собою і завжди йти до своєї мети», - надихнула промовою заступниця Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук.
Радниця з питань взаємодії поліції та громади на засадах партнерства та координаторка з гендерних питань КМЄС в Україні Лариса Рудменсон привітала учасників форуму і акцентувала увагу на значенні жінок у розвитку держави.
Обговорення відбулося у межах чотирьох панельних секцій: як бути лідеркою в секторі безпеки та чому жінкам варто служити та захищати; участь жінок у законотворенні та правозастосуванні; гендерно орієнтоване лідерство та підтримка жінок на шляху до рівних з чоловіками прав і можливостей; як стати амбасадоркою гендерної рівності та очолити боротьбу з гендерно зумовленим насильством у суспільстві.
У межах секції «Як бути лідеркою в секторі безпеки та чому жінкам варто служити та захищати» присутні познайомилися з діяльністю громадської організації «Українська асоціація представниць правоохоронних органів». Близько 400 жінок і чоловіків вже стали членами Асоціації. Зокрема, це платформа, яка є сьогодні формуванням спільноти жіночого лідерства, сприяє забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків – працівників правоохоронних органів.
Також на заході обговорювалися проблемні питання розбудови гендерної рівності та шляхи подолання дискримінації жінки в суспільстві. Наприкінці форуму учасники подякували всім присутнім, хто на власному прикладі руйнує гендерні стереотипи.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео