На Донеччині відкрили перший в Україні «Креативний простір «Відкрита поліція»

54765 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший поліцейський хаб, що сприятиме співпраці поліції та населення, презентували сьогодні, 9 квітня, у Маріуполі. Сучасний, обладнаний всім необхідним громадський центр із вільним доступом для громадян призначений для проведення публічних дискусій, заходів, тренінгів. Спільна робота над безпекою гарантує прийняття прозорих рішень, орієнтованих на задоволення потреб громади.
Креативний простір «Відкрита поліція» об’єднав зусилля поліцейських, громадських організацій, міжнародних партнерів місцевої влади, освітян. Його діяльність спрямована на посилення безпеки та довіри населення до поліції.
Громадяни спільно з правоохоронцями братимуть безпосередню участь у розробці та ухваленні рішень щодо створення безпечного середовища. Інновація сприятиме покращенню якості поліцейських послуг, адже громада отримає саме той сервіс, який їй потрібен.
Проєкт підтримав заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич.
«Лише спільні зусилля дозволять глибше відчути потреби громади, більш гнучко та ефективно реалізовувати правозахисну політику. Створення єдиного безпекового простору є одним з пріоритетів діяльності Національної поліції, найбільш масштабним проєктом якої є «Поліцейський офіцер громади». За два роки він довів свою ефективність, отримавши близько 70 % довіри місцевих жителів. А довіру ми отримуємо тільки в результаті нашої відкритості», - наголосив Олександр Фацевич.
Начальник поліції Донецької області Микола Семенишин відзначив, що наразі вже підготовлено 10 поліцейських-фасилітаторів, які працюватимуть над реалізацією безпекових проєктів.
«Поліція Донеччини відкрита до співпраці з громадою, і нас надзвичайно надихає те, що наші партнери вірять нам. У нас є спільна мета – безпека, і саме завдяки цій потужній підтримці такі креативні простори можуть надалі відкриватися і в інших містах», - зазначив Микола Семенишин.
На сьогодні вже розпочато реалізацію плану спільних заходів поліції та громади, серед яких проєкти щодо безпеки дітей, протидії незаконній вирубці лісу, безпечного туризму, запобігання домашньому насильству тощо.
Платформа оснащена новітньою технікою з доступом для всіх категорій громадян, зокрема людей з інвалідністю. Загальна вартість проєкту – 4 мільйони гривень. До обладнання хабу долучилися Програма розвитку ООН і Консультативна місія Європейського Союзу.
«Креативний простір «Відкрита поліція» – інструмент для залучення громади Маріуполя до пошуку спільних безпекових рішень. Це перший громадський центр у місті, що сприятиме діалогу між поліцією та суспільством», - зазначив голова КМЄС Антті Хартікайнен.
Спеціалістка з верховенства права та громадської безпеки ПРООН Анастасія Кравцова наголосила на тому, що ініціатором ідеї відкритості стала сама Національна поліція в Донецькій області.
«Найефективнішим мірилом поліцейської діяльності є рівень довіри, тож чим зрозуміліша поліція для людей - тим більше їй віритимуть», - сказала Анастасія Кравцова.
Заступник голови Маріупольської міської ради Аркадій Мєшков відзначив, що рівень довіри до поліції в Маріуполі є одним із найбільших в країні.
«Місце Маріуполя у рейтингу найбезпечніших міст України є результатом імплементації принципу відкритості в поліції Донеччини. Запевняю, що муніципалітет і надалі підтримуватиме всі безпекові проєкти поліції», - підкреслив Аркадій Мєшков.
Відкриття креативного простору стало можливим завдяки підтримці Маріупольської міськради, Донецького юридичного інституту МВС України.
«Підтримуючи починання поліції Донеччини, ми посилюємо нашу громаду, яка буде більш захищеною. Так, ДЮІ є профільним вишем у підготовці поліції на воді, поліцейських сектору реагування патрульної поліції», - повідомив ректор ДЮІ Сергій Вітвіцький.
Проєкт «Креативний простір «Відкрита поліція» реалізується Головним управлінням Національної поліції України спільно з Донецьким юридичним інститутом МВС України в партнерстві з ГО «Рада жінок Донеччини», ГО «Фонд розвитку Маріуполя», за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні, Консультативної місії Європейського Союзу та Маріупольської міської ради.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео