15 квітня - професійне свято працівників карного розшуку

55023 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підсумками роботи поліції Донеччини з початку року рівень розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів зріс майже на 19%. Т.в.о. начальника поліції Донецької області Артем Кисько привітав оперативників із професійним святом, Днем карного розшуку України, та подякував за віддану службу.
15 квітня відзначають професійне свято поліцейські підрозділів карного розшуку. Розшуковці успішно виконують завдання з документування організованих злочинних груп, викриття учасників незаконних збройних формувань, вилучення з обігу нелегальної зброї і наркотиків тощо.
«Дякую усім працівникам, які зробили великий внесок у справу боротьби з злочинністю, які протистоять гібридним загрозам і стоять на варті нашої державності», - звернувся до оперативників т.в.о. начальника поліції Донецької області Артем Кисько.
Так, протягом трьох місяців 2021 року поліцейські розкрили низку резонансних злочинів, зокрема всі вбивства і тяжкі тілесні ушкодження. З незаконного обігу вилучено 36 одиниць вогнепальної зброї, 14800 боєприпасів. Викрито 32 бойовиків, розшукано 349 злочинців, які переховувалися від суду та слідства.
«Кожен з нас свідомо став на шлях боротьби з беззаконням, злом, кримінальним світом. Бо людське життя є найвищою цінністю», - відзначив начальник управління карного розшуку Павло Свір.
За відвагу та професіоналізм кращі розшуковці були нагороджені відзнаками МВС «Вогнепальна зброя», присвоєнням спеціальних звань, подяками Голови Національної поліції та ГУНП в Донецькій області.
Крім того, оперативники отримали нагороди від командувача операції Об’єднаних сил. Четверо поліцейських були удостоєні відзнаки «Козацький хрест» ІІІ ступеня.
«Завдяки зусиллям працівників карного розшуку вдалося посилити безпеку в районі проведення ООС та вселити впевненість у серця мешканців на лінії зіткнення», - зазначив т.в.о. заступника командира ООС Юрій Горустович.
Деталі роботи розшуковців мають гриф «таємно», проте деякими цікавими фактами про свою роботу оперативники поділилися у відвертих інтерв’ю до Дня карного розшуку.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео