Оновлена туристична поліція, захист від наркоманії, дорожня безпека. Поліцейські залучають громаду до створення безпечного середовища

45105 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представники поліції Донеччини та громадських організацій спільно розробляють безпекові проєкти, максимально орієнтовані на потреби громади. Про це йшлося під час засідання Експертної ради з втілення інноваційних ідей, яка відбулася за ініціативою керівництва Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Зустріч відбулася у дещо новому форматі - це перше засідання Експертної ради у креативному просторі «Відкрита поліція». Метою заходу стало залучення громади до спільної розбудови безпечного середовища.
Участь у дискусії взяли т.в.о. заступника начальника ГУ Нацполіції в Донецькій області Олексій Шевченко та керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну.
Поліцейські запросили представників громадських організацій, щоб проконсультуватися та обговорити питання безпеки, які найбільше турбують громаду. Такими визнано безпеку на дорогах, вуличну безпеку, а також безпеку дитини та протидію наркоманії.
Саме на ці питання буде найперше спрямовано об’єднані зусилля поліції та громади, відповідно до стратегічного плану діяльності креативного простору «Відкрита поліція». На базі хабу планується запровадити низку нових проєктів.
Серед них – запуск оновленої туристичної поліції, повністю орієнтованої на потреби громади, які було визначено під час опитування мешканців. Передбачено посилення підрозділу новою технікою, тренінги для правоохоронців та впровадження нового бренду туристичної поліції. Це сприятиме покращенню якості роботи правоохоронців у курортних районах і дотриманню новітніх стандартів безпеки.
Проєкт «Здорова нація» має на меті широке залучення до протидії наркоманії молоді та створення креативної профілактики для розповсюдження в соцмережах: інстаграм, Тік-Tok тощо.
«Разом із міжнародними партнерами та головами територіальних громад ми успішно впроваджуємо проєкт «Поліцейський офіцер громади», інші безпекові програми. Завдяки цій співпраці поліція має змогу розвиватися, робити Донеччину більш безпечною. Нас оцінює громада. І сьогодні рівень довіри до поліції Донецької області є одним із найвищих у державі», - сказав Олексій Шевченко.
Керівник Програми розвитку ООН, яка допомагає налагодити діалог поліції з громадою, зробити взаємодію більш ефективною, подякував поліцейським за відкритість.
«У Донецькій і Луганській областях ми працюємо у найбільшій кількості громад. Створено громадські групи з питань безпеки, які працюють зокрема завдяки відкритості поліції. Ми зацікавлені у подальшому співробітництві та практичній підтримці ініціатив», - наголосив Віктор Мунтяну.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео