Вітаємо поліцейських офіцерів громади з професійним святом!

360708 ПЕРЕГЛЯДІВ

У цьому році Національній поліції України виповнюється 5 років.

Сьогодні вже о 9-й годині ранку до працівників Управління патрульної поліції в Житомирській області завітали із подарунками та вітаннями посадовці міської ради.

Від імені Житомирського міського голови Сергія Сухомлина заступник міського голови Олександр Шевчук привітав правоохоронців зі святом та вручив пам’ятні подарунки і квіти.

«Від імені Житомирської міської ради, її виконавчого комітету та особисто щиро вітаю Вас з нагоди відзначення 5-ї річниці Дня Національної поліції України та дякую Вам за служіння Житомирській об’єднаній територіальній громаді. Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави. Від усієї душі бажаю Вам та Вашим рідним здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай збудуться всі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!», - йдеться у вітальній адресі Сергія Сухомлина правоохоронцям Управління патрульної поліції в Житомирській області.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко, вітаючи правоохоронців зі святом, подякувала за плідну співпрацю зі службою (управлінням) у справах дітей міської ради та побажала поліцейським мирного неба, міцного здоров’я, стійкості та принциповості у почесні та нелегкій місії – «Служити і Захищати».

За сприяння у проведенні профілактичних рейдів Службою (управлінням) у справах дітей міської ради вітальну адресу міського голови Сергія Сухомлина, пам’ятні подарунки та квіти отримали правоохоронці:

начальник Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції Гуменюк Олександр Леонідович;
начальник сектора зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції Донцов Юрій Вікторович;
старший інспектор сектора зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант поліції Кривенко Тетяна Юріївна.
Вітання правоохоронців із 5-річним ювілеєм продовжилися біля Головного управління Національної поліції в Житомирській області. В урочистих зборах взяли участь ветерани органів внутрішніх справ, керівництво області, міста, ГУНП в Житомирській області, правоохоронці. У своїх виступах учасники урочистостей, вітаючи із професійним святом поліцейських Житомирської області, відзначали їх професіоналізм та мужність, дякували за допомогу у забезпеченні правопорядку та самопожертву в ім’я українського народу, бажали здоров’я і наснаги, удачі і натхнення у щоденній праці, щастя та добра.

Нагадаємо: Житомир є першим містом серед українських обласних центрів, де планується впровадити проєкт «Поліцейський офіцер громади». В рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» співпраця Житомирської міської ОТГ та ГУНП в Житомирській області спрямовується на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Житомирської міської ОТГ об’єднаної територіальної громади. Про це йдеться в Меморандумі про співпрацю та партнерство, затвердженому 18 червня на 68-й сесії Житомирської міської ради.

Довідково: День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. До 2018 року зазначене свято відзначалося 4 серпня - у день підписання Президентом України Закону України «Про Національну поліцію».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео