Поліцейські офіцери двох територіальних громад Житомирщини отримали авто.

396527 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вручення ключів від нових автомобілів відбулося в обласному центрі 25 травня під час урочистої презентації всеукраїнського безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади». 12 службових «Renault Duster» придбані за кошти, виділені Житомирською та Іршанською громадами.

Саме ці дві територіальні громади стали першими серед тих, які підтримали ініціативи поліції щодо практичного впровадження названого безпекового проєкту. Відтак у громадах були прийняті рішення про виділення коштів на ремонти приміщень поліцейських станцій (17 - у Житомирській ТГ, 1 – в Іршанській ТГ), забезпечення їх комп’ютерною технікою та меблями і придбання для поліцейських офіцерів службових авто.

– Переконаний, наші правоохоронці тепер будуть ще мобільніші і реагуватимуть на повідомлення жителів своєї громади швидше і ефективніше. Дякую усім, хто долучився до створення належних умов для службової діяльності правоохоронців, - прокоментував голова Житомирської міськради Сергій Сухомлин.

У свою чергу, голова Іршанської селищної ради Сергій Сахненко відзначив, що для їхньої громади мобільність поліцейських офіцерів є дуже вагомим фактором. Він запевнив, що не будуть зупинятись на досягнутому і працюватимуть над зміцненням матеріально-технічної бази правоохоронців, які опікуються безпекою місцевих жителів.

Відтак Сергій Сухомлин вручив поліцейським офіцерам Житомирської територіальної громади ключі від 11 «Renault Duster», а Сергій Сахненко – поліцейському офіцеру Іршанської ТГ.

Начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник передав ключі від 2 таких же службових автомобілів від Національної поліції України офіцерам обох територіальних громад. Також він відзначив, що така спільна робота на результат є свідченням налагодженої співпраці між поліцією та об’єднаними територіальними громадами.

– Ви перші на цьому шляху, - звернувся очільник главку поліції Житомирщини до поліцейських офіцерів громади, - а відтак до вас посилена увага суспільства та відповідні очікування – не підведіть! Служіть людям та захищайте закон! Будьте гідні обраного покликання!

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео