У Житомирі дітлахи і дорослі познайомились з роботою тих, хто опікується безпекою людей.

320625 ПЕРЕГЛЯДІВ

1 червня у парку на Замковій горі у Житомирі всі бажаючі долучилися до святкування Міжнародного Дня захисту дітей у безпековому містечку. Тут можна було познайомитись із роботою багатьох служб і підрозділів поліції, у т.ч. спеціального призначення, рятувальників, нацгвардійців, прикордонників, діяльністю громадських організацій тощо. Також на учасників свята чекали сюрпризи, подарунки та нагороди.


На паркових алеях Замкової гори обласного центру юні житомиряни стали єдиною громадою безпекового містечка.

На тематичних локаціях поліцейські різних служб презентували дітлахам і дорослим свою професію та службові функції.

Цілком очікувано зацікавленість у юні викликали поліцейські кінологи, які продемонстрували навички службових собак. Чотирилапі помічники правоохоронців шукали заборонені речовини, а також визначали власника дитячих черевиків.

Правоохоронці-вибухотехніки показали на загал, як виглядають небезпечні предмети, і розказали, що необхідно робити при їх виявленні.

Від поліції охорони діти дізналися про технічні засоби охорони приміщень і як викликати правоохоронців без телефону.

На локаціях поліції превенції та патрульних юних громадян чекали авто- і мототехніка та спеціальні пристрої, які правоохоронці використовують для організації дорожнього руху. Діти із задоволенням окупували салони службових автівок і випробували себе у ролі правоохоронців, які «наздоганяли правопорушників».

Техніка та засоби захисту правоохоронців роти поліції особливого призначення та КОРДівців, а також нацгвардійців і прикордонників, привабили найбільшу кількість хлопчаків, які прийшли до без пекового містечка. Діти фотографувались зі спецпризначенцями та приміряли на себе їх засоби індивідуального захисту: шоломи, бронежилети тощо.

Як і де вивчитись на правоохоронця, можна було дізнатись на освітніх локаціях Національної академії внутрішніх справ та ДУ «Житомирського навчального центру підготовки поліцейських».

Про щоденну безпечну поведінку дітям розказали рятувальники УДСНС. Як надавати першу домедичну допомогу, навчили представники Червоного Хреста, а де отримати правову – Центру безоплатної правової допомоги.

На святковому дійстві відбулося нагородження переможців міжвідомчого конкурсу дитячого малюнка «Намалюй щасливе дитинство».

Загальні веселощі супроводжувались спортивними естафетами, дотепними конкурсами, правовими вікторинами та музичними композиціями поліцейського оркестру.

Команда юних знавців правил дорожньої безпеки Тетерівської загальноосвітньої школи яскравими виступами закликала найменших учасників руху дотримуватись визначених заходів поведінки на дорозі. Їх підтримали й танцювальні колективи.

– Цей дійсно масштабний міжвідомчий захід покликаний не лише створити у наших юних громадян уявлення про безпеку, закріпити основні відомості про правила поведінки, але й показати, наскільки різностороннім є це поняття, якими силами та засобами воно реалізується. А ще, що не менш важливо, познайомити молодь із людьми тих професій, які опікуються питаннями безпеки у рідному місті, - прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор.

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей і безпосередньо 1 червня подібні заходи для юних мешканців громад за участі поліцейських відбулись у всіх районних центрах регіону.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео