У Харкові поліцейські організували масштабне свято з нагоди Дня захисту дітей.

404800 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зранку у Центральному парку культури та відпочинку ім. Максима Горького для маленьких харків’ян та їх батьків працювали кілька спеціально облаштованих локацій з майстер-класами. Працівники поліції влаштували для дітей демонстрацію роботи підрозділів поліції та показали, як відбувається знешкодження вибухівки, яке професійне спорядження мають інші служби поліції та провели показові виступи кінологів з їх чотирилапими напарниками.

Фестиваль «Вітаємо дитинство!» відкрив парад на чолі з колективом барабанщиків Народного шоу-театру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області. Цього року у параді взяли участь близько 650 дітей – вихованці інтернатів, дитячих будинків, родини захисників України і поліцейських, а також дитячі творчі колективи міста і області. Кожний з учасників тримав в руках малюнок на тему свята та Рекорду «Захисти дитину! Захисти Україну!».

Словами добрих побажань відкрив фестиваль заступник начальника Головного управління в Харківській області Сергій Химич.

– Вітаю всіх зі святом! Дорослі, батьки, любіть своїх дітей, не втрачайте час – виховуйте, оберігайте, піклуйтесь про найдорожчий скарб свого життя! В цей день поліція бажає усім вам миру, добра, а також, щоб кожна дитина зростала в любові. Поліція Харківської області робить усе можливе для того, щоб діти відчували себе максимально захищеними, – звернувся до учасників свята Сергій Химич.

Під час урочистостей представники книги Рекордів України зафіксували новий рекорд – найбільшу кількість майстер-класів для дітей з правоохоронної тематики на одній локації.

– Патрульна поліція Харківщини працює з дітками як в шкільних закладах, так і старшого віку. Наша задача – щоб діти почували себе в безпеці, знали правила безпечної поведінки на дорозі, в середовищі, в суспільстві. Діти – це наше майбутнє, тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожна дитина розуміла, що поліцейський – це її друг, її товариш та допомога. І так само знала, що за будь-яких обставин вона може звернутися до нас одразу і ми обов’язково допоможемо, – зазначила начальник Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП НПУ Альона Стрижак.

Навіть дощ не завадив проведенню свята – дітлахи отримали безліч яскравих вражень від спілкування з поліцейськими, виступів та майстер-класів. Також кожну дитину працівники поліції пригостили морозивом, солодкими смаколиками, подарували повітряні кульки та інші сувеніри із поліцейською символикою.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео