Прем'єр-міністр: Зростання економіки і зменшення тиску на бізнес - головний орієнт

220103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Покращання ділового клімату Україні, знищення невиправданого тиску на бізнес, зміцнення економіки і досягнення росту ВВП в 5-7% вже за 2-3 роки є найбільш важливим завданням Уряду. Про це, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу, 25 жовтня, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що сильна економіка дозволить вирішити інше – не менш важливе питання – благополуччя громадян та посилення позицій України в світі.
«Економіка демонструє зростання. 3% зростання плануємо на наступний рік. Йдеться про створення нових робочих місць, про зростання зарплат. Перед нами стоїть два завдання – зробити так, щоб українці жили в благополуччі, а держава зайняла гідне місце в Європі і світі, - сказав Глава Уряду. - Зробити це можна за умов зміцнення економіки, і ми можемо стати найбільш динамічною економікою на континенті. Ріст має бути 5-7%. Ми можемо це зробити».
У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що одним з кроків на шляху досягнення мети стає покращання ділового клімату, спрощення дозвільних процедур, введення розумної регуляції.
«Наразі підприємці скаржаться на тиск правоохоронної системи. В різних регіонах по-різному, але всім можна дорікнути в неефективності роботи та неповазі до бізнесу, - сказав Володимир Гройсман. – І тут я хочу подякувати Міністру внутрішніх справ, Генеральному прокурору, керівництву ДФС за ухвалення рішень, які забороняють використовувати «маски-шоу» проти підприємців. Епідемія тиску на бізнес має бути зупинена. Це буде фокус, на якому ми будемо зосереджувати увагу. Підприємці, активні люди, створюють національний продукт. Я, як Прем’єр-міністр, буду захищати права чесного бізнесу в Україні».
Глава Уряду звернув увагу, що до кінця року Уряд спільно з Парламентом та Президентом підготує та ухвалить низку дерегуляційних рішень, які в тому числі дозволять Україні увійти в ТОП-50 рейтингу Всесвітнього банку Doing Business.
«Зараз ми піднялися на 4 позиції, зараз ми на 76 позиції. Але цього недостатньо. Спільно з Президентом, з Парламентом напрацюємо збалансовані рішення, аби питання дерегуляції були такожпріоритетом діяльності», - сказав Володимир Гройсман.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео