У день професійного свята енергетиків, здійснено випробувальний пуск третього агрегата Ташлицької гідроакумулювальної електростанції

307087 ПЕРЕГЛЯДІВ

     З цієї нагоди на Южно-Український енергокомплекс прибули міністр енергетики України Герман Галущенко, т.в.о. президента Енергоатома Петро Котін, народний депутат України Артем Чорноморов, директори всіх атомних електростанцій. Подія привернула увагу багатьох ЗМІ.

До пуску третього гідроагрегата доклали чимало зусиль будівельники та налагоджувальники. Їхні трудові здобутки було відзначено грамотами і подяками Міністерства енергетики та компанії «Енергоатом».

     Після урочистостей міністр та керівник НАЕКу поспілкувались із засобами масової інформації. Журналісти питали про плани Енергоатома; про виконання компанією покладених на неї спеціальних обовязків; про можливі блекаути; про те, чи буде піднято рівень Олександрівського водосховища.

      Міністр енергетики та керівник Енергатома залишили свої побажання у книзі почесних гостей: привітали колектив каскаду ГЕС-ГАЕС з успішним пуском третього агрегата й подякували за роботу.

     Високопосадовці поспілкувались також з персоналом Южно-Українського енергокомплексу.

     Міністр наголосив на тому, що атомну енергетику  підтримує президент країни, а це надзвичайно важливо для розвитку.

     Гостей із Києва було запрошено на урочистості, які проходили у Палаці культури. Про те, що відбувалося на сцені, могли бачити й перехожі.

     З нагоди пуску третього гідроагрегата і Дня енергетика  відзначено трудові здобутки  працівників Южно-Українського енергокомплексу. Міністерські нагороди, відзнаки енергокомпанії, грамоти Миколаївської облдержадміністрації та облради отримали майже сто працівників  енергокомплексу.  

     Святкового настрою додали як завжди яскраві виступи колективів Палацу культури «Енергетик».

 

Мої відео