Вак Володимир Іванович – позиція по справі Джачвліані Лаші Валер’яновича – передача «Юридична Аксіома»

279880 ПЕРЕГЛЯДІВ

У студії телеканалу «Україна Інформ» відбулась телепередача «Юридична Аксіома» на тему справи Джачвліані Лаші Валер’яновича.


Ведучим передачі був Голова Всеукраїнської профспілки юристів Чорний Вадим Володимирович, гостем студії був відомий в України та країнах Євросоюзу адвокат Вак Володимир Іванович. Під час ефіру ведучий та гість обговорили тему судової справи, додатки до справи від працівників генеральної прокуратури України та усі найголовніші деталі справи та судового засідання.


Володимир Вак максимально зрозуміло пояснив свої аргументи, як захисника підсудного Лаші Джачвліані.
Також під час передачі були показані ексклюзивні матеріали від журналістів телеканалу «Україна Інформ», які були відзняті на цьому судовому засіданні.


Вак Володимир Іванович - адвокат та захисник підозрюваного - Джачвліані Лаші Валер'яновича.
«Лідери Європейських країн нещодавно черговий раз у дипломатичній формі заявили, що Україні занадто рано ще йти до Європейського союзу. Причин цьому вони не пояснили, але прозоро натякнули, на величезні проблеми з правовою системою» ©Володимир Вак.


Однією з найважвивіших тем передачі є те, що представники генеральної прокуратури України знайшли інформацію у мережі Інтернет, що Лаша Валер'янович є "Вор в законі" і його дії необхідно кваліфікувати за статтею 255 – 1 КК України про умисне встановлення або поширення злочинного впливу у суспільстві.

Іншою темою обговорення послугувала ситуація, що тривалий час представники Київського апеляційного суду не знали, де перебуває особа, яка має бути у залі засідання. Керівництво ІТТ повідомили, що Лашу Джачвліані вивезли до суду, де його вже чекали самі судді, адвокати, прокурори та журналісти. Але замість Апеляційного суду, його повезли у Печерський районний суд, куди його ніхто не викликав. У зв'язку з цим, засідання було зірвано, а чергове засідання не відбулось через неявку перекладача. Таким чином, складається враження, що прокуратура намагається приховати особу, яка можливо незаконно утримується під вартою. Далі дивіться у передачі «Юридична Аскіома»!

Теги: Голова Всеукраїнської профспілки юристів,Чорний Вадим Володимирович,Вак Володимир Іванович,Вадим Чорний,Володимир Вак, Всеукраїнська профспілка юристів,Адвокатське об'єднання ВАК ТА ПАРТНЕРИ,Лаша Джачвліані,Джачвліані Лаша Валер'янович , Генеральна прокуратура України,Печерський районний суд міста Києва,Київський апеляційний суд

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео