Уряд затвердив проект Державного бюджету на 2020 рік

232070 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 вересня, в Уряді розглянули та затвердили проект Державного Бюджету на 2020 рік. Він буде переданий до Парламенту відповідно до вимог чинного законодавства.

Прем’єр міністр України Олексій Гончарук зазначає, що документ ще буде допрацьовано так як на опрацювання документа було всього два тижні. Він базується на макропоказниках, які було затверджено ще на весні. 

За два тижні ми подамо до Парламенту Програму дій Уряду та поділимося своїми думками щодо того як ми бачимо інструменти економічного розвитку. Якщо буде необхідно Міністерство економіки перегляне макропоказники і ми застосуємо зміни.

У проект Держбюджету важливо закласти ефективні підходи щодо принципів фінансування видатків, а саме зменшити видатки на обслуговування державного апарату тому що в економіці держави повинно бути менше. Багато державних коштів витрачається неефективно. Уряд не збирається підвищувати податки, їх потрібно поступово зменшувати та зробити їх однаковими для всіх тому що коли податки занадто високі, а сплачують їх не усі то це є не справедливо.

2020 рік стане роком змін пріоритетів це стосується підтримки з боку держави малого та середнього бізнесу, зокрема фермерів. Для цього змінили підходи держаної підтримки агросектору, замість того щоб давати дотації великим підприємствам – робиться акцент на підтримку і розвиток малих фермерів. Зокрема, планують застосувати компенсацію ставки по кредитах, щоб менші підприємства мали змогу брати активну участь і мали не гірші умови для купівлі земельних ділянок, коли запрацює ринок землі.

2019 рік стане останнім коли плануватимуть бюджет на один рік. Надалі бюджет буде розпланований на 3 роки ухвалений повноцінною декларацією. Ця стратегія допоможе зменшити державний борг, щоб це зробити одного року недостатньо тому планувати потрібно на декілька років вперед.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов додав, що до цих пір  макроекономічний прогноз розроблявся Мінекономіки один раз на рік. «Але ми маємо постійно прогнозувати розвиток економіки системно. У наступні кілька тижнів ми переглянемо структуру і спробуємо побудувати більш системний підхід до макроекономічного прогнозу», - сказав Міністр та додав, що можливо певні правки будуть внесені до показників.

 Коментуючи документ, Міністр фінансів Оксана Маркарова відзначила: «Бюджет не тільки вчасний, він реалістичний, збалансований. Це бюджет, який дозволить підтримати макроекономічну стабільність, якої ми досягли, і на основі цієї стабільності зробити швидший ривок до економічного зростання».

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео