На Майдані Незалежності зібрався натовп ФОПів

185947 ПЕРЕГЛЯДІВ

Представники малого бізнесу в котрий раз звертаються до влади чином мітингу та протесту. Підприємці вимагають скасувати заборону роботи їх бізнесу під час локдауна та введення закону про обов’язкові касові апарати.
Нагадаємо, що Петро Порошенко у 2015 році скасував використання касових апаратів підприємцям, рівень доходу яких нижче 1 млн гривень, а у 2018 році, прийняли закон що зобов’язує фізичних-осіб підприємців другої-четвертої категорії використовувати РРО. З того моменту підприємці не одноразово влаштовували публічне звернення до влади шляхом мітингу по всіх містах України.


15 грудня у центрі Києва зібралися понад тисячу підприємців, більша частина яких представники руху «SAVE ФОП» із різних міст України. SAVE ФОП називають це Податковим Майданом. Голова руху заявляє, що відстрочка прийняття закону про обов’язок використання касових апаратів ніяк не поліпшить ситуацію, а обмеження праці під час жорсткого карантину може зруйнувати їх бізнес та допоки їх не скасують, вони не покинуть Майдан Незалежності. «Ми за спрощену систему оподаткувань, наш мікробізнес не витримає ще одного карантину, велика частина українців залишиться без робочого місця, а нам прийдеться їхати на заробітки, тому що інакше в Україні ми не зможемо» - говорить активістка. Ніна Южаніна, народний депутат України виклала пост на Фейсбук у якому сказала: «За стільки років від влади немає жодного пояснення, навіщо приймалися ці закони і яка від них користь. Тому що мети й користі від цих законів немає. Зате підприємці вже порахували: їм доведеться витратити від 10 до 20 мільярдів гривень на всі заходи, передбачені для обов’язкового застосування РРО, виконувати свою надскладну роботу, спокійно працювати на забезпечення себе і своїх рідних, не вимагаючи натомість нічого від держави».Починаючи з 20 вересня 2019 року, з часу прийняття законів про фіскалізацію підприємці малого бізнесу з’являються перед владою у величезній кількості, і по досі не отримали зворотного зв’язку від представників закону. Усі присутні на Майдані 15 грудня очікували зустрічі із президентом, але він так і не з’явився, що ще більш обурило учасників акції. «Їм усе одно, як би голосно ми не кричали, нас усе одно не чують. Ми налаштовані рішуче, та чекаємо підтримки з інших міст» - говорить підприємець. Враховуючи масовість усіх мітингів влаштованих рухом SAVE ФОП на сьогодні це наймасовіший протест.

Багато людей прибули з інших міст, тому більшість з них не відпочивали майже добу. Не дивлячись на втому, активісти усіма силами намагаються добитися уваги від влади до їхніх прохань. Через настільки масовий захід поліція на національна гвардія посилила охорону центра міста та вулиці Інститутська, Грушевського та Садова закрили навіть для пішоходів.


Протестуючі намагалися встановити намети, але поліція цьому завадила та знесла кілька десятків наметів через що трапилася сутичка між учасниками акції та правоохоронцями, в результаті чого силовикам довелося застосувати сльозогінний газ та шумові гранати, а мітингувальники застосували газові балончики. Правоохоронці стверджують, що організатори руху не узгоджували встановлення наметів, тому їх реагування було досить критичним. Пізніше на допомогу постраждалим приїхала швидка. За даними медиків близько сорока поліцейських отримали хімічні опіки очей та один поліціянт від удару по голові втратив свідомість. Кількість постраждалих учасників протесту поки невідома. Попри конфлікти, підприємцям таки вдалося встановити десяток наметів. Кілька сотень мітингувальників запаслися їжею та водою і навіть вночі не покидають місце протесту.

Кореспондент Анна Кричун

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео