60 днів від створення батальйону! 60 днів на захисті Батьківщини! На 60 днів ближчі до перемоги! Слава Україні!

398403 ПЕРЕГЛЯДІВ

Особливої уваги та окремої розповіді заслуговує військова частина А7107. Цей окремий стрілецький батальйон Збройних сил України має важливе завдання - захист Києва та Київської області. На Великдень прийшовся невеликий ювілей: у цей день виповнилося два місяці з дати створення військової частини. З цієї нагоди у розмові з журналісткою інформаційного агентства «Україна Інформ» Єлизаветою Кульчицькою бійці цієї частини поділилися своїми думками й побажаннями. Єлизавета провела у батальйоні цілий день, поспілкувалася з захисниками, зокрема з Вадимом Чорним, позивний «Журналіст», заступником командира батальйону. Вадим Чорний є генеральним директором «МЕДІА ХОЛДИНГУ УКРАЇНА» та громадський діячем, який вирішив захищати Україну від російської агресії.

Військова частина А7107 утворилася на самому початку війни, коли Росія раптово вторглася на територію України. Сьогоднішній склад батальйону - це на 99% досвідчені бійці, які не один рік захищали державу на сході у зоні ООС. У своїй більшості, це ще дуже молоді хлопці, за плечима яких - не один бій з російськими загарбниками. До досвідчених і професіональних військових додалися цивільні українці, які мають достатньо мужності й наснаги, щоб не допустити поразки нашої країни у війні з жорстоким загарбником.

Попри труднощі та втрати, бійці зберігають оптимізм і твердо вірять у нашу перемогу. Вони постійно тренуються та удосконалюють свої вміння та військові навички, які можуть знадобитися їм у боротьбі з окупантом. Двоє з військових цієї частини родом з нині окупованого Токмака. Наші захисники свідомо залишилися у Києві, щоб боронити столицю як найважливіший форпост. Однак вони впевнені, що їхній рідний край скоро буде звільнений від загарбників. У батальйоні є як військові з Києва, так з інших міст - Полтави та Миколаєва.

Вадим Чорний, заступник командира військової частини А7107, який у частині має позивний «Журналіст», паралельно з захистом своєї країни займається інформаційною діяльністю, розповідаючи всій державі про те, що відбувається на фронті.

Вітаючи з Великоднем, захисники бажають своїм родинам і всім українцям перемоги й процвітання. З місця своєї служби вони передають найтепліші вітання рідним і близьким, переконуючи, що повернуться живими й відстоять свободу своєї землі. Військові наголошують: попри війну, діти повинні навчатися, аби згодом підіймати державу та сприяти її розквіту.

Бійцівський дух та матеріальні ресурси батальйону підтримують і волонтери. Зокрема, представники малого та середнього бізнесу закуповують за свій кошт балаклави, теплі речі, розгрузки та інші необхідні для бійців речі. Один з таких свідомих волонтерів - Засновник туристичного клубу Актур Віталій Халімончук. Волонтер не одразу розкриває свою особистість, оскільки для нього головне - зробити свій внесок для загальної перемоги. Однак потім розповідає, що з самого початку війни він повністю змінив рід своєї діяльності. Віталій постачає військовим теплі речі та засоби захисту, допомагає з логістикою на фронті та пунктах територіальної оборони, бере активну участь у зборі коштів на придбання обладнання, екіпірування та інших необхідних речей для фронту.

Інший волонтер, який суттєво допомагає військовим частини А7107 – Сергій Сорока. Сергій повністю присвятив себе волонтерству. Він разом з командою волонтерів закупив та привіз чимало спорядження, екіпірування, продуктів, медичних засобів та інших необхідних на фронті речей і продовжує допомагати бійцям батальйону виконувати свою важливу місію. Сергій з командою волонтерів не лише безпосередньо закуповує все, що потрібно військовим, але й бере активну участь у всеукраїнському волонтерському русі, допомагає транспортом та інформаційно.

Військові звертаються не лише до своїх близьких. Вони передають вітання всім українцям і впевнені: вже скоро наша країна переможе загарбників і повернеться до повноцінного життя.

 

 

Теги: Майор ЗСУ Вадим Чорний, Вадим Чорний, Позивний "Журналіст", Єлизавета Кульчицька, Журналіст, Віталій Халімончук, Сергій Сорока, Фортеця Гетьмана, Збройні Сили України,Чорний Вадим Володимирович
Мої відео