УКРАЇНА ІНФОРМ

Коротко про «другу» армію світу

Коротко про «другу» армію світу

В перервах між бавовною та пекельним правосуддям, нашим воїнам 115 окремої механізованої бригади вдалося взяли в полон окупанта. За словами самого чмобіка, він з Донецької області, а саме з Донецька, який покинув не з бажань нести війну в Україну, а через примус. На запитання стосовно громадянства, активно відповідає, що є «громадянином України», а не так званої "днр" чи тим паче росії.

42-річний чоловік розповідає, що опинився на фронті примусово, оскільки був «схоплений на власному районі» та не просто відправлений, а кинутий у бій без мінімального військового вишколу. Опинився на війні ще з середини вересня, не маючи при собі ні військового білету, ні паспорту.

Через місяць після мобілізації, потрапив на бойові позиції, але був там усього два дні, оскільки не хотів воювати й не умів. При першій же можливості та контакту з українськими військовими він здав зброю та здався до полону, де перебуває і зараз. Нині кається і просить вибачення за завдану шкоду Україні та мирному населенню, яке, як сам і підтвердив, убивають їх солдати. Звертаючись до росіян, він не радить нікому йти воювати, своїм друзям тим паче, бо окрім смерті їх тут нічого не чекає.

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео