Показовий виступ курсантів Донецького юридичного інституту МВС України

У Донецькому юридичному інституті МВС України було проведено фестиваль поліцейської і юридичної освіти, в рамках заходу Дня відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. Під час заходу спеціально для молоді підготували виступ «групи для показових виступів» з числа курсантів першого курсу факультету номер 1 під керівництвом провідного фахівця факультету майора поліції Єрошкіна Миколи Володимировича.

Група продемонструвала 2 показових виступи: затримання транспортного засобу на високому рівні небезпеки з особою, яка знаходиться в розшуку за скоєння тяжкого кримінального правопорушення та затримання транспортного засобу на високому рівні небезпеки в якому знаходиться незареєстрована зброя.

Рішучість, мужність, бійцівські риси характеру, формування тактики дій - це усі набутті знання готовності до захисту України.

Наповняй молодь новими знаннями – дій досягай!

ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ПЕТРОВСЬКОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !
Сьогодні свій День Народження відзначає меценат, справжній патріот Дніпра та України, президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» - Олександр Володимирович...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.